Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW ısparta buluşması

Eminartan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar , ismim Emin Artan ıspartada SCW grubunu kurmak için çaba gösteriyorum , şuanda 10-15 kişi variz ve pazar (20.03.2016) saat 12:00 da gokcay amfi tiyatro önünde bulusuyoruz , ıspartada yaşayan ve bizimle birlikte olmak isteyen bütün seat severleri bekliyoruz .
Telefon numaram : 0505 134 29 69

Son düzenleme:
Maşallah Scw Isparta küllerinden doğuyor.. Allah yar ve yardımcınız olsun bol muhabbetli keyifli buluşmalarınız olsun.. Arayı soğutmamak en güzeli sık sık buluşma bekliyoruz Isparta'dan..

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Şimdiden bol muhabbetler dilerim
Resimlerinizi bekliyoruz

kurye ile elden teslime verildi

Ispartaya aslanımla gelmiştim 1 hafta falan gezdim ama çok fazla seat görememiştim

Sent from my iPhone using Tapatalk

As abi , gül bize emanet

Bu arada başarılar diliyorum ıspartaya eğer yardımcı olunacak bi konu olursa her türlü fikir desteğinde bulunuruz ısparta da sağlam bi ekip kurmak lazım sizlere yardımcı olmak isterim. İyi günler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt