Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW İzmir

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
Mert abi İzmir'e taşınmayı düşünüyosan aklından bile geçirme linç ederiz seni bizi bırakamazsın.. :D :D

Düşünmek ne kelime planları bile yapıyorum. Tıkandığımız nokta yine para ama onunda bir çaresine bakacağız artık. Çok ciddi anlamda düşünüyorum valla

ŞoVaLyE

Kayıtlı Üye
Erya çok yüksek bonservis talep ediyor:D
ama her an imzalar atılabilir:D

YCO

Kayıtlı Üye
Mert abi bizi bırakıp gidersen başına gelen aksiliklerden SCW sorumlu değildir hele ben hiç değilim..

YCO

Kayıtlı Üye
İzmir buraya gelmediği sürece bizi her türlü bırakmış olursun Mert abi..

CanKan00

Kayıtlı Üye
çeşme 45dk,kuşadası 1 saat oh ohhh ne stres kalır,ne hüzün :D valla hiç durma git mert hayatını yaşa..

YCO

Kayıtlı Üye
ben sevmiyorum abi İzmir'i hatta nefret ediyorum dicem ama İzmir'den şehir babında.. :D :D ;)

Gilgamesh

Kayıtlı Üye
çeşme 45dk,kuşadası 1 saat oh ohhh ne stres kalır,ne hüzün :D valla hiç durma git mert hayatını yaşa..

Valla ne yalan söyleyeyim bu tarafını hiç düşünmemiştim iyice güzel göründü şimdi bu fikir :D

İzmir buraya gelmediği sürece bizi her türlü bırakmış olursun Mert abi..

Bak Yiğit okuyor musun ? Bu sebepler beni daha çok istanbul dan itip izmir e yaklaştırıyor. Gönül bağı Yiğit gönül bağı benim gönlüm hep sizinle olur biliyorsun ki :)

Üst Alt