Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scirocco'nun Türkiye Kontenjanı Dolmuş!

arkadaslar kızmayın ama gecen gun floryada bıseyler ıcıyordum 3,4 satte rahat 9,10 tane beyaz scırocco gordum ilk cıktıgında araca cok bakıyordum ama o gunde sonra hıc dıkkatımı cekmıyor artık....
bu arada kımse ustune alınmasın arkadaslar herkezın dusuncesıne saygım war...

senelik 300 araç kotası ile geliyordu zaten bu ilgi ile dolmuş olması çok normal.

Scirocco alırsam zaten beyaz falan almam ya..
3 ay beyaz için beklenir mi..ki zaten beyazı pek sevmem arabada..
Yunus alınma senin araban bi başka beyaz.. :D

Scirocco alırsam zaten beyaz falan almam ya..
3 ay beyaz için beklenir mi..ki zaten beyazı pek sevmem arabada..
Yunus alınma senin araban bi başka beyaz.. :D

dediğin bi bakıma doğru yiğitcim, bir modelin her rengi beyaz olunca sıkıyor biraz.

Scirocco da öyle oldu, hepsi beyaz. sciroccoyu ben alsam kırmızısını düşünebilirdim.

ama yine de gönlüm beyazdan yana. önceleri hayatta beyaz arabaya binmem diyen bir insandım, özellikle beyaz leonu gördükten sonra beyaz hastalık haline geldi bende

zevk renk saygı duyarım abi sadece..

ama eminim ki Scirocco'nun daha bi sürü enteresan rengi vardır onlardan birini alırdım..

zevk renk saygı duyarım abi sadece..

ama eminim ki Scirocco'nun daha bi sürü enteresan rengi vardır onlardan birini alırdım..

işte diyorum ya ben de tüm sciroccolar beyazken dışarıda neredeyse trafikte hiç görmediğim kırmızısını alabilirdim ben de :)

Geri
Üst Alt