Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Schumacher: "Hoşgeldin Fernando"..

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
35
michael-schumacher-face-4.jpg


Michael Schumacher, Ferrari'nin gelecek yıldan itibaren, çifte dünya şampiyonu Fernando Alonso ile yarışacak olmasını memnuniyetle karşıladı.

Schumacher'in kariyerinin son iki senesi olan 2005 ve 2006 sezonlarında iki kez şampiyon olan Alonso, İtalyan ekibi ile 2 yıl opsiyonlu 3 yıllık anlaşmaya imza attı.

Alonso, dün yaptığı açıklamada, Ferrari'de art arda beş kez şampiyonluk yaşayan Schumacher'in İtalyan ekibindeki başarılarını tekrarlamayı umduğunu belirtmişti.

Takımda danışman olarak görevine devam eden Schumacher, Alonso'nun transfer kararına ilişkin sürecin başından beri içinde olduğunu belirterek, İspanyol pilotun takıma gelişinden mutlu olduğunu söyledi.

Alonso ve Ferrari ismini yan yana görmeyi istediğini belirten Schumacher, "Bu kararın daha başından bu yana sürecin içindeyim, bu fikri hep destekledim" dedi.

Kişisel internet sitesine yazan Alman pilot ayrıca, "Fernando'nun bizimle kendini çok iyi hissedeceğine eminim. Sadece şunu söyleyebilirim: Hoşgeldin Fernando" ifadelerini kullandı.

TurkiyeF1.com
 
Geri
Üst Alt