Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yapacak bır sey kalmadıysa abı hayırlı satışlar,

Hayırlısı olsun abi herşey gönlünüzce olsun bu araba senleyken güzel...

önümüzde ki yaz arabayı almayıı düşünüorumm şimdii olsaa düşünmeden alırdımm arabayı anlatmaya gerek yok bir çok kişi arabanı ve bu araç üzerinde ki titizliliği biliorr zafer abimm herşeyinn hayırlıısı sen huzurlu mutlu ol gerisi yalann nee cupralar gelir geçer hiç biri huzurun yerini dolduramazz umarımm yakın zamanda hak eden birinee satarsınn

Zafer Abim seni en iyi ben anlarim. Evde kavgasız gün geçmez oldu bizdede yapılan masraf bayan tarafini çok üzüyor. Bende satiyorum zaten tak etti canima. Ama senden erken satarsam görüşelim

Hayırlısı olsun Zafer Abi.

bambamım benim sağolasın

Hayırlısı olsun abi herşey gönlünüzce olsun bu araba senleyken güzel...

teveccüh ediyorsun çok naziksin dou çok teşekkürler

önümüzde ki yaz arabayı almayıı düşünüorumm şimdii olsaa düşünmeden alırdımm arabayı anlatmaya gerek yok bir çok kişi arabanı ve bu araç üzerinde ki titizliliği biliorr zafer abimm herşeyinn hayırlıısı sen huzurlu mutlu ol gerisi yalann nee cupralar gelir geçer hiç biri huzurun yerini dolduramazz umarımm yakın zamanda hak eden birinee satarsınn

eyüp kardeşim sağol varol eve selamlar bebişimi öp inşallah rabbim herkese hayırlar versin

Zafer Abim seni en iyi ben anlarim. Evde kavgasız gün geçmez oldu bizdede yapılan masraf bayan tarafini çok üzüyor. Bende satiyorum zaten tak etti canima. Ama senden erken satarsam görüşelim

ne diyim ahmedim en iyi sen anlarsın artık huzur kalmadı ustam bende abartmıştım ama bende bıktım oda bıktı ama olsun hiçbirşey huzurun yerini doldurmuyormuş onu geçde olsa anladım dostum hiçbirşey eşimden önemli değil kardeşim
eve denizime bebişime çok selamlar

Zafer abi şaşkınlık içindeyim senin araba bir efsane çok üzüldüm inanılmaz emeğin var abi arabanda ama sözkonusu aile ise gerisi tefarruattır...onun için değerli topragım huzur mutluluk çok çok önemli durup biraz düşününce yengeye hak vermek lazım...

Ama bizlerin araba tutkusu en yakınlarımıza bile istemeden zarar veriyor...

Yeni aldık seninle arabayı abi hatta yengede vardı yüzüme laf cebime mesaj geldi geçen gün..(arabana kavuştun artık beni unuttun engin...) işte buyur abi...

Selamlar yengeye abi ALLAH can sağlınızı huzur mutluluğunuzu bozmasın.....

Abi sahibinden linki varmi bi arkadasim cupra ariyodu ordan baksin

Abi sahibinden linki varmi bi arkadasim cupra ariyodu ordan baksin

birtanem yok internet satış sitelerine koymadım sevmiyorum DOD a koyacağım daha garantili olur hem alan hem satan için nede olsa expertizli oluyor
ama sen zaten arabayı benden iyi biliyorsun herşeyini anlat işte bitanem ille de resim görmek isterse msn eklesin tüm detaylarıda sorsun anlatırım gerekirse arabayada bakabilr işin içinde sen varsan no problem kardeşim
victoryreddy@hotmail.com

Hayırlısı Olsun Zafer Abim. Umarım değerini bilen birine gider

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt