Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satın alma sahiplen! [emoji1317]

Asım özbasi

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Haz 2017
Mesajlar
81
Puanları
18
Merhaba arkadaşlar köpeklere olan sevgimden ötürü birşeyler yapmak istedim ve Instagram üzerinden bir hesap açtım. Bir köpeğin parayla satın alınamayacağını insanlara duyurmak ve farkındalık yaratmak adına ücretsiz sahiplendirme yapıyorum. Peki nasıl oluyor? Yakın çevremden köpek besleyenlerin köpekleri yavruladıkları vakit onları veya para ile yada bir şekilde köpek sahiplenmiş kişilerin bakmakta zorlandıkları köpekleri ücretsiz gönüllü ve sözleşmeli sahiplendiriyoruz. Tek bir ırk üzerine yoğunlaşmamın nedeni o ırka olan ayrı bir düşkünlüğümdendir.
SCW ailesi sayfamıza davetlisiniz.

instagram/jackrusselltr
Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
 

kirlisakal

Kayıtlı Üye
Katılım
20 Nis 2014
Mesajlar
6,742
Puanları
113
allah razı olsun..her canlı ölümü tadacağı için bunların ağzı var dili yok...sahiplenirken eve sokmamaya çalışalım şu mubarek ramazan gunlerınde bile olsa...rahmet girmeyen evde bereket olmaz...hayırlı ramazanlar
 

seatcaner

Kayıtlı Üye
Katılım
12 Eki 2018
Mesajlar
34
Puanları
8
Sahiplenmek gerçekten satın almaktan çok daha iyisi... Temizliğini ve aşılarını yaptırdıktan sonra her hayvan aynı.
 
Üst Alt