Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Toledo ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omercanilica

Kayıtlı Üye
Kendı kullandıgım aracı satıyorum arkadaslar duyrulur ... Kazasız bır aractır sadece cızıkten dolayı arka sag camurlukta lokal sekılde boyanmıstır . orjınal 74bınde ve 2005 model metalık sıyah renktedır.Orjınal halıyle 21 suankı halıyle 24 lıra ıstemekdeyım. Aracın ustunde Aemdryflow fıltre,Oz superturismo jant 17'',michelin pilot sport II,vogland yay takımı,angel eyes ,kısa ve sıs 6000xenon,FK logosuz on panjur, Cupra-R on lıp,bagaj ustu ınce cıta bulunmaktadır.Aracın ıcınde orjınal seat kol dayama pıano black orta konsol ve gosterge cevresı seat derı dıreksıyon ıle yenı seat paspaslar degıstırılmıstır. Bakım vs ... hersey duzgun olarak yerıne getırılmıstır sorunlu bır arac degıldır.Acıllıgı vardır resımlerı bulusma fotograflarından gorebılırsınız...

Hayırlı satıslar gıbı mesaj yazılmasın sadece aracla ılgılı mesaj yazılsın mumkunse gereksız kalabalık olmasın.​

Gerçekten çok güzel aracın var ömer.Hayırlı satışlar demiyorum :)

kardeşim hayırdır ? bu arada acil satılması gerekiyorsa, sök üstündekileri öyle ver, daha çabuk gider..

kardeşim hayırdır ? bu arada acil satılması gerekiyorsa, sök üstündekileri öyle ver, daha çabuk gider..

o yuzden orjınal halı sahıbındene gore 3lıra daha ucuz koydum mıllet 22-23 yazmıs 21 dırek verıcem bırde km dusuk dıe daha ıyı olur gıbıme gelıyor yarın falanda sahıbındene koyucam zaten

---------- Post added at 01:26 ---------- Previous post was at 01:25 ----------

hayırdır ömercan
farkı seyler var kafada...
Gerçekten çok güzel aracın var ömer.Hayırlı satışlar demiyorum :)

tesekkur ederım :)

he öyle maddi bi aciliyet değil o zaman, konuya açıklık getirde üzme bizi..

ahh o jantlar.. senden başkasında gormek ıstemıyorum onları.

he öyle maddi bi aciliyet değil o zaman, konuya açıklık getirde üzme bizi..
valla fıyatı daha da dussun ıstemıyorum ve artık yenılıkler lazım hazır ruhsat sahıbı anneyıde ayarlamısken satılsın gıtsın ıstıyorum
ahh o jantlar.. senden başkasında gormek ıstemıyorum onları.

bakarsın hayallerdekı ımpera alınır takarız onada hazır bıjonlar uyuyor ıken:)

yavru kuşum benim hayırlı uğurlu olsun.yeni projelerini yaparsın umarım =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt