Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Tesla Roadster..........

Gelecek geç olabilir şimdi gerekli Serhat bunlardan herkese dağıtsalarda doğa kurtulsa biz sebeplensek:D

xx

Reno,elektrikli üretimine geçicek yakında...

3.5 saati hızlı şarj olması lazım ki hızlı şarj ünitesi de arabanın ederi kadar.. :D :D
menzili de 150-200'den fazla değildi en son 'nette öyle diyodu..

içinde anlık yakıt göstergesi yok ama gaza basma oranında yanan elektrik tüketim lambaları var ona göre fazla yakıyosun diyo.. :D :D

3.5 saati hızlı şarj olması lazım ki hızlı şarj ünitesi de arabanın ederi kadar.. :D :D
menzili de 150-200'den fazla değildi en son 'nette öyle diyodu..

içinde anlık yakıt göstergesi yok ama gaza basma oranında yanan elektrik tüketim lambaları var ona göre fazla yakıyosun diyo.. :D :D

yok bu araba bi çoğalırrsa devlet elektriğe el atar evde bile valla mumla otururuz :)

pardon bir şey sorabilir miyim cehaletime verin..kafam karıştı..motor hacmi nedir elektrikli arabada..motorun içine 1300 cc elektrik mi alıyo fazlası gelince motor mu şişiyor..:confused::confused:

pardon bir şey sorabilir miyim cehaletime verin..kafam karıştı..motor hacmi nedir elektrikli arabada..motorun içine 1300 cc elektrik mi alıyo fazlası gelince motor mu şişiyor..:confused::confused:

bu direk kumandalı araba gibi abi bakır sargılı rc motorunun büyütülmüşü :D

365 km menzil 3.5 saatte bataya doluyor..ben asla antepe varamam. 9 saat sadece yolda şarj sürüyor..11 saat de yolculuk..etti 20 saat..

bu direk kumandalı araba gibi abi bakır sargılı rc motorunun büyütülmüşü :D

serhat ona kafam takıldı..sıvı nın girmediği yerde..hacime gerek var mı ki..? nedir bu sargı hacmi mi? yoksa adam mecburen mi yazdı sahibindende ilk elektrikli araç ilanı olduğu için

Geri
Üst Alt