Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık ses sistemi komple set..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu fiyatları hangi kaçakçılardan alındığını bilemiyorum ama distribütör fiyatlarına bakın bence sonra konuşalım..ayrıca sattığım set yani sadece ana ünite değil..çin malı nokia kullananlara orjinal nokianın nasıl bir ürün olduğunu anlatmanın ne anlamı varki,mesela yani..saygılar..

hamza abi hayırlı satışlar ama bencede fiyat çok,,ya sen bu malzemeleri alırken pahalıya aldın yada sıfır fiyatına satmak istiyorsun.. saydığın setin hepsini bayiden 1.650tl ye getirtebilirim..elektronik eşyada 2. el satarken fatura fiyatının en az %40 zararına fiyat vermelisin.. Elbetteki mal senin istediğim fiyatı çekerim dersen bana sadece hayırlı satışlar demek düşer..

abi sadece double satarmısın?

bu arada arkadaslar ısıne gelen alır ısıne gelmeyen almaz bıde bu cıktı cok para az para.adamın bellı bı fıyatı var onu yazmıs cok veya az demek bıze dusmez.fıyat cok glen gıder sıfır alır veya kacagını veya daha uygununu alır.

hayırlı satıslar.

ogünüm çok veya az demek elbette bize düşer..scw den alacak olan arkadaşlarımız dostlarımız kardeslerimiz olacak,,bilgi vermek bize düşer bu konuda..!

orijinal demekle pıoneer için made in japan,,jbl için made in usa üretimimi demek istedin?.. Hayırlı satışlar kardeş

herkese teşekkür ederim..değerli yorumlarınızı dikkatle izliyorum..tabiki fiyat esnekliği vardır herzaman..belkide pahalı aldım olabilir ancak ben bir fiyat belirledim ve gerçekten almak isteyen olursa pazarlığını yaparım,şu önemliki sıfır kadar temizdir..neyse,alana hayırlı olur inşallah...hepinizi seviyorum arkadaşlar..bu kadar sorun çıkacağını bilsem ilanı koymazdım,çok önemli birşey değil bunlar,buradaki arkadaşlık ve aile ortamı herşeyden önemli bence..saygılar...

Hayırlı satışlar. Sadece double fiyatı nedir acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt