Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Seat İbiza orj jant lastik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cenk ne almayi dusunuyorsun ? kisa zamanda satarsin insallah.

Rıza aslında kafam çok karışık...bi ara audi sline jantına kafayı takmıştım replika olarak sıfırını 600 tlye felan buldum 17 inç..şimdi mir marka(keskin markasına ait galiba)siyah bir jant buldum 800 tl civarı onlar var aklımda..ama siyah güzel daha farklı uygun bi jant bulursam yada önerin varsa onlarıda değerlendirebilirim açıkcası..

Rıza aslında kafam çok karışık...bi ara audi sline jantına kafayı takmıştım replika olarak sıfırını 600 tlye felan buldum 17 inç..şimdi mir marka(keskin markasına ait galiba)siyah bir jant buldum 800 tl civarı onlar var aklımda..ama siyah güzel daha farklı uygun bi jant bulursam yada önerin varsa onlarıda değerlendirebilirim açıkcası..

kesin siyah dusunuyorsun yani :)

lenso dusunebilirsin bence. yani ben siyah jant alacak olsam bunu dusunurdum:
otysf111204.jpg

---------- Post added at 10:18 ---------- Previous post was at 10:17 ----------

ayrica buraya da bakabilirsin:
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?t=3053
bazi alternatifler var ama bazilarinin fiyatlari cok ucuk.

siyah biraz daha ağır basıyor kafamda aslında..bu modelde 5*100 varmıdır?birde fiyat olarak ne kadar civarıdır bilgin varmı bu jant hakkında?çok fazla çıkamam zaten fiyat olayında... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt