Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Konularına Mesaj Sınırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çok gereksiz bir konu açılmış.ne sıkıntınız oldu satılık ilanı açan şahıstan...bir kaç kişi var gereksiz satış konusu ekleyen fakat bu sizleri ratsız etmiyordur...SCW'yi düşünüyorsan,satış ilanı eksik kalsın onun takibini tüm yönetim zaten takip ediyor işimiz o...

Şu konunun neden kitlendiğini sorabilir miyim Cezmi Abi?
Daha önce fırsatım olmamıştı sormaya:
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?6201-Ay%FDn-Arac%FD
Konuda yazan gerekçe ise eğer,
"artık dediğim gibi üyelerin albüm fotoları karmaşık olarak ana sayfada yayınlanıyor sorunsuz olarak bu yüzden bu uygulamaya gerek yok şimdilik."
benim açtığım konuda bahsettiğim şeyin, bahsedilen uygulama ile uzaktan yakından bi alakası yok. Bizim de cevap hakkımız konu kitlenerek elimizden alındığı için buradan sormak istedim.

Gerçi yazılmış burada ama ben de bir fikir eklemek istiyorum..satılık, doğum günü ve yeni üye tanıtımları yeni mesajlar butonuna basınca gösterilmesin..onlar ayrı bir yerde olsun..merak edenler o kısma ayrıca tıklayıp okusun..

Gerçi yazılmış burada ama ben de bir fikir eklemek istiyorum..satılık, doğum günü ve yeni üye tanıtımları yeni mesajlar butonuna basınca gösterilmesin..onlar ayrı bir yerde olsun..merak edenler o kısma ayrıca tıklayıp okusun..

neden onları görmek istemiyosun Kaan abim.. :)

Şu konunun neden kitlendiğini sorabilir miyim Cezmi Abi?
Daha önce fırsatım olmamıştı sormaya:
http://www.seatclubworld.com/showthread.php?6201-Ay%FDn-Arac%FD
Konuda yazan gerekçe ise eğer,
"artık dediğim gibi üyelerin albüm fotoları karmaşık olarak ana sayfada yayınlanıyor sorunsuz olarak bu yüzden bu uygulamaya gerek yok şimdilik."
benim açtığım konuda bahsettiğim şeyin, bahsedilen uygulama ile uzaktan yakından bi alakası yok. Bizim de cevap hakkımız konu kitlenerek elimizden alındığı için buradan sormak istedim.

ben bahsettiğin konuya hiç yorum yapmamışım bana neden soruyorsun ve ilk kez okuyorum kaçmış gözümden.hoş bir konu açmışsın olabilir...yönetim içinde konuşup umarım ana geri döneriz.

bu dediklerini yapacak birisi gerek önce kaan'ım...sağolsun serbay bir çok şeyle ilgileniyor oda deneme yanılma yöntemi ile yapıyor site bazen kasılıyor bazen normale dönüyor.çok kurcalarsak siteyi çökertmeyelim

bu dediklerini yapacak birisi gerek önce kaan'ım...sağolsun serbay bir çok şeyle ilgileniyor oda deneme yanılma yöntemi ile yapıyor site bazen kasılıyor bazen normale dönüyor.çok kurcalarsak siteyi çökertmeyelim

Aman abi o zaman hiç kurcalamayılım, böyle de güzel:)

ben bahsettiğin konuya hiç yorum yapmamışım bana neden soruyorsun ve ilk kez okuyorum kaçmış gözümden.hoş bir konu açmışsın olabilir...yönetim içinde konuşup umarım ana geri döneriz.

Tüm yönetim takibini yapıyodur diye sordum Cezmi Abi.
Peki, cevabınızı bekliyorum :)

tüm yönetim takibini yapar yapmaz seni ilgilendireceğini sanmıyorum...konuşup sana döneriz dedim işte...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt