Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Cupra TDI (Kara Tren)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi gezerken sahibindende gördüm ) harbi makine yanlız da fiyat biraz pahalı değil mi ?

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:58 ----------

türkieyede bu 2 cupradan bşka kimsede yok mu bu araba :D

Araba 240hp'den daha güçlü, arabada rötüş yok, AP Racing frenleri olan tek Cupra TDI (sıfır alırken ne kadar opsiyon verileceğini tahmin edebilirsin, orjinal kaliperlerini de veriyo ayrıca.)
Pert kaydı olanları 27'lere satılıyosa fiyat neden pahalı olsun?

---------- Post added at 16:05 ---------- Previous post was at 16:00 ----------

Bildiğim kadarıyla toplam 4 tane mi 5 tane mi ne var Türkiye'de.

şimdi gezerken sahibindende gördüm ) harbi makine yanlız da fiyat biraz pahalı değil mi ?

---------- Post added at 15:59 ---------- Previous post was at 15:58 ----------

var bızım bır arkadasımda UU 313 plaka ıstanbulda ...

var bızım bır arkadasımda UU 313 plaka ıstanbulda ...

galba o dediğin kişiyi caddede görmüştüm bir kere koyu yeşil gibi bir renkti yanlış hatırlamıyorsam..

---------- Post added at 16:15 ---------- Previous post was at 16:14 ----------

ala ala neden tutulmadı bu araba merak ettım sımdı yaa :S dizelleri var benzinli 1.4 180 hp lik hiç yok çok enterasan..

160lık olması lazım 180 degıl bırde bızım arkadastakı arac sıyah ...

Satmaz.

---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

[/COLOR]ala ala neden tutulmadı bu araba merak ettım sımdı yaa :S dizelleri var benzinli 1.4 180 hp lik hiç yok çok enterasan..
Bu kasada 1.4 180hp yok.
1.9 TDI 130hp FR, 1.9 TDI 160hp Cupra
1.8T 150hp FR, 1.8T 180hp Cupra olarak üretildi.

---------- Post added at 16:32 ---------- Previous post was at 16:30 ----------

Sıfır fiyatı çok pahalıydı da ondan tutmadı :)

---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 16:32 ----------

Fiyatın pahalı olduğunu düşünenler önce bundan çok daha yüksek paralara satılan 1.4 TSI, 1.6 Leon'lara baksın sonra kıyaslama yapsın.

Fiyat normal, durumum olsa 3. Seatım olarak kaçırmazdım

Beyler hakanın arabası gercekten kacırılmaması gerek b araba,gecen sene ocak subat gıbı 2007 model 38k da olanını arkadasıma aldık omercan ın bahsettıgı araba,40 bıne aldık,hakanınkı ıle ıc mekanda makyajlar gıbı farklarının olması yanında hakanın arabasında Ap fren sıstemı suan baska hıc b cuprada yok bunun dısında spacer 3,5 luk eıbach yaylar varkı,yayları TR de bulmanız ımkansız sadece yayları getırtmek ıcın banko 1 ay beklemek gerekıyor:) Ustunde hybrıd gt1749VB var ve orjınal egsoz sıstemı ıle 230 bg cıktısı var.Alabılcek durumum olsa suan kesınlıkle kacırmazdım,ayrıca km konusundada bu motorda hı cb sıkıntı olmaz gonul rahatlıgı ıle bınılır,yabancıya gıtmesın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt