Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2010 - Seat Leon 1.6 TDI - Manuel

Hezarfen

Kayıtlı Üye
Evet sonunda ayrılık vakti geldi. 4 yıldır kullandığım Leon'umu sedan ve km/model olarak daha yeni bir araçla değiştirmek için satılığa çıkardım.
İlan metni uzun diyenler çıkacaktır ama aracı almak isteyenlerin arayıpta bulamadığı bilgileri içerir.

Aracı yine bu forumdan bir arkadaştan almıştım. Ben de onun kadar dikkatli ve hassas kullanmaya çalıştım.
Forumdan biri alması halinde fiyatta ekstra güzelliklerim de olacaktır.

Ekli dosyalar

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    351 KB · Görüntüleme: 22
Hayırlı satışlar olsun. Allah gölünüze göre versin.
Çok detaylı ve güzel bir ilan olmuş. Ama buna rağmen defalarca aynı şeyleri okumayıp soranlardan bunalacaksınız. :)

Hayırlı satışlar olsun. Allah gölünüze göre versin.
Çok detaylı ve güzel bir ilan olmuş. Ama buna rağmen defalarca aynı şeyleri okumayıp soranlardan bunalacaksınız. :)

Teşekkürler Allah cümlemizin gönlüne göre versin.
Daha önceki araçlarımı da bu şekilde sattım. 1 günce sattığım araç oldu. Alıcının gözünde haklı bir güven oluşturuyor.
Kesin alıcı olmayan adam zaten resimlere bakıp gidiyor. Alıcılar da neye para verdiğini bilmek için zaten okuyor.

Bakalım bundan sonra ya Jetta ya da Fb7 Civic (eski bir Hondacı olarak)

Geri
Üst Alt