Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık 2008 Leon 1.9TDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ya özur dilerim işinize karışmak istemem arabanıza yazık edersiniz. en azından sattıktan sonra gene turbo diesel baksanız daha iy olmazmı. benzinli araçlar bil hassa audinin 1.8 turboları çok falza yakıyor. genede siz bilirsiniz ama bence 1.9 tdı dan sonra yazık olur derim. bende 1.9tdı leon kullanıyordum. sattım arabamı. hem pişmanım hem değilim. değilim çunku altea xl1.6tdı aldım. konforuna diyecek yok tadından yenmiyor. ama pişman olmamın sebebi benim leonum manyak gibi kaçıyordu bu araba biraz pasif kalıyor sinir oluyorum. ben leonla caddede stock civic vteclerin canına ot tıkıyordum. ama bununla şu haliyle 1.3 multijey grande puntoyu zor geçiyorum sinir oldum.:mad: yinede sizin için allahtan hayırlısınız dilerim.saygılar.

ya özur dilerim işinize karışmak istemem arabanıza yazık edersiniz. en azından sattıktan sonra gene turbo diesel baksanız daha iy olmazmı. benzinli araçlar bil hassa audinin 1.8 turboları çok falza yakıyor. genede siz bilirsiniz ama bence 1.9 tdı dan sonra yazık olur derim. bende 1.9tdı leon kullanıyordum. sattım arabamı. hem pişmanım hem değilim. değilim çunku altea xl1.6tdı aldım. konforuna diyecek yok tadından yenmiyor. ama pişman olmamın sebebi benim leonum manyak gibi kaçıyordu bu araba biraz pasif kalıyor sinir oluyorum. ben leonla caddede stock civic vteclerin canına ot tıkıyordum. ama bununla şu haliyle 1.3 multijey grande puntoyu zor geçiyorum sinir oldum.:mad: yinede sizin için allahtan hayırlısınız dilerim.saygılar.

Arabayı aldım bile aracım satılıkta göztepe de abimin orda duruyo :) 1.8t nin tadına bakmadan yaşlanmak istemedim yakacağını biliyorum aldım şuan yakıtını deniyorum bakalım kısmet :)

GUNCEL......

Serhat hayırlı olsun ve hayırlı satışlar.Bu arada 1.8 yakar :D

xx

abicim konunun başına yazamadan buraya yazmış oluyorum çok sevindim gerçekten şu an inan aldığın arabadan bitanede ben almayı çok isterdim inş bi gün benimde bi tane olucak aracına güle güle bin kazasız belasız inş :D:D

abicim konunun başına yazamadan buraya yazmış oluyorum çok sevindim gerçekten şu an inan aldığın arabadan bitanede ben almayı çok isterdim inş bi gün benimde bi tane olucak aracına güle güle bin kazasız belasız inş :D:D

bnde ibiza cupra tdi almayı çok istiyorumm :)) o jantların replicası var mı ? ayrıca senin süspansiyonlar amortisörler diğer ibizalar kadar sert mi? çukura girdiğinde küüüüüt die içini cızlatan bir ses geliyor mu? :S

Serhat hayırlı olsun ve hayırlı satışlar.Bu arada 1.8 yakar :D

xx
Farkındayım tabiki 1.9dan sonra :)

inşallah daha iyileri senin olsun kardeşim....:eek:key:

bnde ibiza cupra tdi almayı çok istiyorumm :)) o jantların replicası var mı ? ayrıca senin süspansiyonlar amortisörler diğer ibizalar kadar sert mi? çukura girdiğinde küüüüüt die içini cızlatan bir ses geliyor mu? :S

O jantlardan bulmak pek mümkün değil TR'de. Servisten getirtebilirsiniz ya da yurt dışından. Diğer türlü imkansız çok araştırdık :)
Cupra TDI'ın amortisörleri benim bu güne kadar bindiğim araçlar arasında en sertler listesinde üstlere oynar. 1.4 TDI'larınkiler yanında Mercedes kalır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt