Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satılık Honda Civic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerçekten çok zevkli yapılmış bir araba.Peki ayberk neden 98 vti'ler ile takas düşünüyor söylermisin? Bu arabadan ona binince performans dışında +olarak alacağı hiç bişe yok?

bu araca bu para çok bence..ne kadar aksesuarlı olursa olsun? inşallah istediği fiyata satar arkadaşın..

kesınlıkle zevkle yapılmıs bı arac pıyasadakı yapılı bı cok hondayla aynı gıbı gozuksede parcaların kalıtesı tartısılır kesınlıkle.....

Gerçekten çok zevkli yapılmış bir araba.Peki ayberk neden 98 vti'ler ile takas düşünüyor söylermisin? Bu arabadan ona binince performans dışında +olarak alacağı hiç bişe yok?
Performans yeterli bir sebep değil mi :) Kendisinin VTI istemesinin sebebi de sadece bu açıkçası. Ayrıca kendisine görsel olarak, VTI daha hoş geliyor. Bana da öyle :)

---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

bu araca bu para çok bence..ne kadar aksesuarlı olursa olsun? inşallah istediği fiyata satar arkadaşın..

Fiyatta pazarlık payı mevcut.

ıstanbul caddelerınde daha guzellerı mevcut fazla cezbedıcı bır yanı yok beylıkduzunde mugen body kıtlı beyaz bır tane gezıyor bır bakın ıstersen

araç güzel ama heralde ankara da tek, istanbulda bunun gibi hatta çok daha iyi 10larca modifiyeli civic gördüm.

araç güzel ama heralde ankara da tek, istanbulda bunun gibi hatta çok daha iyi 10larca modifiyeli civic gördüm.

hakan beylıkduzunde gezen beyaz mugen bodykıtı olanı gormenı tavsıye ederım mugen bodylı orjınal olarak fazla yenı kasa cıvıc yok bırde mugen bodykıtler fena para

hakan beylıkduzunde gezen beyaz mugen bodykıtı olanı gormenı tavsıye ederım mugen bodylı orjınal olarak fazla yenı kasa cıvıc yok bırde mugen bodykıtler fena para

anadolu yakasında da var aynı tarzda beyaz bi araç hatta bi ara satılıktı, bütün araç jantlarına kadar orjinal mugendi, karbon kaputuna varana kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt