Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sarı Civciv Cupra TDI

mehmet abi simdi goruyorum konuyu;
bu videoyu sana yakistiramadim acikcasi :) gunduz gozuyle titremeyen bir video isteriz :) bide kisa bi tunelden de gecsen fena olmaz hani..
1 ay kadar once emre kaan (kara tren) ile ankaradan istanbula dondum; bolu tunelinde falan baya guzel sesler elde ettik :) korkanlar falan oldu :D
sadece sesi dinletmek içindi video. arabada tek kişi olunca böyle oluyo :D güzel bir video ekleyecem ama yakında. emrenin egzos sesini biliyorum gayet güzel bir sesi var.ama benimki çok değişik bir ses oldu. koyacağım videoda daha net anlaşılacaktır.:eek:

valla merakla bekliyorum mehmet abi; yalniz fena ozeniyorum sizlere.. sonum ne olacak bilmiyorum.

emre simdi mehmet abinin konusuna saygisizlik etmeyelim; ayrica dedigin gibi kameramiz biraz elverissizdi :)

mehmet abicim ankaraya giderken bana da haber ver; belki yolum duser benimde..

Geri
Üst Alt