Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanruf çerçevesi direksiyon ve vites topuzu

ALTUNTAS067

Kayıtlı Üye
2017 18 cıkıslı leon fr act motor seata sahibim garantisi devam etmekte. Sanruf çerçeve de 10 cm lık catlaklık var direksiyon ve vites topuzunda deforme ler var garantiye sundum bana cevap olarak dıs etkenler diyip garantiye sokmadı bilgi sahibi abilerim arkadas lar. Yardımcı olabılırmısınız teaekkurler

Fotoğrafları varsa daha sağlıklı yorum yapılacaktır. Başka bir servise daha ısrarcı olarak garantiye sokturabilirsiniz aslında. Biraz çirkeflik gerekiyor bu konularda.
Genelde vites topuzunu garantiye sokmuyorlar. Araç Dsg ise, basit şekilde aliminyum bir parça alarak sizde değiştirebilirsiniz onu.

merhabalar öncelikle geçmiş olsun

gördüğüm kadarıyla bu çatlak değil çizik ve astara kadar inmiş bunun garantiden onarılması nerdeyse imkansız
vites topuzu ve direksiyona gelince ıslak mendil ve değişik temizleyicilerle temizlediyseniz matlaşma çizilme olur vinil ve deri besleyici süt ile temizlemek gerekir serviste bu konuda biraz dişli olursanız direksiyon değişebilir ama vites topuzu için bişey diyemeyeceğim.

merhabalar öncelikle geçmiş olsun

gördüğüm kadarıyla bu çatlak değil çizik ve astara kadar inmiş bunun garantiden onarılması nerdeyse imkansız
vites topuzu ve direksiyona gelince ıslak mendil ve değişik temizleyicilerle temizlediyseniz matlaşma çizilme olur vinil ve deri besleyici süt ile temizlemek gerekir serviste bu konuda biraz dişli olursanız direksiyon değişebilir ama vites topuzu için bişey diyemeyeceğim.

2017 18 cıkıslı leon fr act motor seata sahibim garantisi devam etmekte. Sanruf çerçeve de 10 cm lık catlaklık var direksiyon ve vites topuzunda deforme ler var garantiye sundum bana cevap olarak dıs etkenler diyip garantiye sokmadı bilgi sahibi abilerim arkadas lar. Yardımcı olabılırmısınız teaekkurler

Geçmiş olsun bu bahsedilen hususları garantiye sokmazlar Aran iyi bir servis danışmanı yok ise

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geçmiş olsun bu bahsedilen hususları garantiye sokmazlar Aran iyi bir servis danışmanı yok ise

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Arkadaşlar benim sanruff çerçevesinin boyası kavladı çözüm önerileriniz varmı acaba

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt