Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sanruf Öneri

Sunrooflu araçların tavan yapısı daha farklı olduğu için yaptırılması sakıncalı sunrooflu araçlarda yağmur olukları ve tavan barları daha farklı bu yüzden bu işe hiç girmeyin derim....:eek:key:

orjinalde yoksa yaptirmayin hem hos durmaz hemde aracin tawan kumadalari bile fabrika cikis degisik bir de aracin allah korun takla halinde saglamligi tartisil orjinal olmassa bu parca

sunroof olayına herkes hayır demiş ama tavanda kapı direklerini birbirine bağlayan bir tane bar vardır o bar sunroof olan her arabada vardır cam tavanda bu yoktur oyüzden o barı kesmeyeceğinize göre sunroof yaptırmak güvenlik açısından bir tehlike arzetmez sadece sacı kesip onu cam yapacaksınız yada yine açılır sac yapacaksınız orjinalde sunrooflu araçla sonradan yapma sunrooflu araç için aynı oranda güvenilirdir... örneğin benim arabamda sunroof yok ama ben taktırsam o kapı direklerini bağlayan sutunu kesmeyeceğim için hiçbir şekilde zarar vermeyecektir güvenlik açısından..

ayrıca su alır diyen arkadaşlar bugün bu işleri profesyonelce yapanlar var sanayide gidip kaportacıya hurdalıktan aldıgın bir arabanın tavanını götürüp şu sunroof u sök buna yapıştıralım dersen o işten hayır bekleme ama gidip adam akıllı bir yere yaptırırsan ne su alır ne ses

tüm arkadaşlar gerekenleri söylemiş bi fikir oluşmuştur heralde..

yaptır gitsin bende yaptıracagım adam gibi yapan yerler vardır umarım :confused:

benzer bi konu daha vardı forumda ordan da bilgi alabilirsiniz ama tek bi sonuç var yaptırmamak.. :)

Görüş ve önerileriniz için tşk ederim. Sanırım çoğukluk taktırmama yönünde, peki servisinde taktırsak yine aynı sıkıntımı olur

Webasto BMW Mercedes gibi markalara orjinal sunroof yapan bir firma..ve sonradan yaptiklari sunrooflarda orjinal designe sadik kalinarak guclendirmeli bir sistem kullanildigini biliyorum..bu isin ustasi webasto..

servis hayatta yanaşmaz bu işe, yanaşırsa da yetki belgesine göz koyan olur bunu göze alamaz.

Geri
Üst Alt