Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Samsung laptop ısınma

kesinlikle aldığımda hiç sıkıntı olmuyordu devamındakı 1 yıldada olmadı ama son zamanlarda olmaya basladı toz topladı muhtemelen :)

geçen sene benzer bi senaryoda gece laptop kapanıp duruyodu..azmedip kendim açtım içini sağını solunu çizerek elbet biraz temizledim idare etmişti o gece ama sonra servisine götürdüğümde ufaktan basınçlı havayı bi kaç yerine tuttuklarında hatrı sayılır bi bulut çıkmıştı..PC'im yeni değil aşağı yukarı söylediğin tarihlerden sonra fan sıkıntısı çıkmaya başlıyo zaten.. :)

notebooklarda fan tıkanması genel kronik sorundur.. Hele ki ekran kartı ve işlemci aynı sogutucuyu kullanılıyorsa.. Size tavsiyem vidalarına dahi ellemeden kısa kısa hava tutarak temizleyebilirsiniz.. Bios güncelleme vs.vs. şeyleri garantiniz varken sizin halletmeniz dogru olmaz bence..
Bu arada aşşağıdaki linkteki speedfan programını bilgisayarınıza kurup sıcaklık derecelerini görebilirsiniz..
http://www.almico.com/speedfan442.exe

elektrik süpürgesi ile fan deliklerinden tozu cekmeye calis.tozlandigindan yapabilir.ilkel yontem ama etkili:)

Geri
Üst Alt