Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sahibinden.com'da araba bakma maceraları

:eek:key:puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

ya bizde ilan yazarken böyle mi yapsak baya dikkat çekiyo:D reklamın iyisi kötüsü olmaz:eek:key:

Serhat çok uzun yazmışın okumadım daha bi ara okuyacağım.
Benim takıldığım nokta nedir arkadaşım bu LPG düşmanlığı. Bir araca 30-40.000 bilemedin 100.000 lira verdim diye mecbur muyum 4 liraya benzin almaya. 90 Model 200E'lere adamlar depo kapağının yanına boşluk koymuş, ilerde olurda farklı bir yakıt kullanmak isterse kullanıcı diye. Çoğu firma modellerini LPG'li üretmeye başladı ya da fabrikadan çıkarken LPG sistemi takmaya.

Madem aldığımız arabaya dokunmayacağız, takmayalım aero kitleri, yapmayalım chipleri. Hani o kadar para verip araba aldık bozmayalık orjinalliğini. :mad:

18" Jant mı takmak istiyorsunuz? Ne alakası var, o zaman 1.6 değil FR/Cupra vs alın üzerinde nasıl olsa 18" jantlar standart.

Benim takıldığım nokta nedir arkadaşım bu LPG düşmanlığı. Bir araca 30-40.000 bilemedin 100.000 lira verdim diye mecbur muyum 4 liraya benzin almaya. 90 Model 200E'lere adamlar depo kapağının yanına boşluk koymuş, ilerde olurda farklı bir yakıt kullanmak isterse kullanıcı diye. Çoğu firma modellerini LPG'li üretmeye başladı ya da fabrikadan çıkarken LPG sistemi takmaya.

Madem aldığımız arabaya dokunmayacağız, takmayalım aero kitleri, yapmayalım chipleri. Hani o kadar para verip araba aldık bozmayalık orjinalliğini. :mad:

18" Jant mı takmak istiyorsunuz? Ne alakası var, o zaman 1.6 değil FR/Cupra vs alın üzerinde nasıl olsa 18" jantlar standart.

Çetin hayırdır neye kızdın sen :D

Lpg konusunda bende karsı olanlardanım ama turbo araba konusunda.Bugun gıdıp 1.6 8v leon alsam kesınlıkle taktırırım,gıdıp e39 5.20 yada uzerı bsey alırım yıne gocunmadan taktırırım cunku gıtmeyen arabalara bosuna benzın harcatmaya gerek yok.Gıdıp 1.4 tsı alıp lpg takılır mı demenın yada 1.8 t alıp ben lpg de takıcam demenın anlamı yok bu motorlar zaten arabayı yerınden kaldırsın hem performanslı olsun hemde duzgun kullanımca az yaksın amaclı motorlar.

Geri
Üst Alt