Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sabit devide durmuyor

melik60

Kayıtlı Üye
araçım 2011 1.6 tdi aracım ile durduğu yerde 2000 devirde sabit tutmaya çalışınca devir 1500 düşüp 2200 çıkıyor sabit durmuyor neden yapar acaba bayinde bir arıza yok

Enjektör le alakalı olabilir buna benzer benimde bir sıkıntım olmuştu enjektorleri temizleyip meme leri değişince düzeldi
İçerdeki pis.yakittanda olabilir

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enjektörlerim sıfır yaptırdım 8 bin verdim ama değişimden sonra daptasyon yaptırmadım ondan olabilir mi

Eğer yeni degistiysen adaptasyonu yapman lazım.gelende enjektör değişince ustalar otoban yada d 100 gibi yollarda kalibrasyonu yaparlar yada sana söylerler sen yaparsın bende kendim yapmıştım 3 gün kadar sonra düzeldi çok geç.ol.adan göturmeni.tavsiye ederim yaptirdigin yere ama daha yeni 2 hafta kadardır yaptirdiysan adaptasyonu yap olmazsa vakit kaybetmeden götür kardeş

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sanayide bir yer buldum cihazla yapıyormuş ona götürecem adaptasyon için olmazsa yol adaptasyonu yapacağım nette bi video buldum

Geri
Üst Alt