Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sabiha Gökcene yakin oturan var mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ylmz26

Kayıtlı Üye
arkadaslar selam.subatin 17si gibi nasipse türkiyeye gelmeyi düsünüyorum..sabiha gökcene bilet buldum ulasim ordan biraz problemli..samimiyetinize güvenerekden müsait olan biri alabilir mi beni havaalanindan??sagolun.hoscakalin

havaalanından alınacakda nereye bırakılacak onu soylersen dahada yardımcı olabilirler, hem sahiba gökçen çok dışarıda kalıyor oradan birini bulmak biraz zor :)

havaalanından alınacakda nereye bırakılacak onu soylersen dahada yardımcı olabilirler, hem sahiba gökçen çok dışarıda kalıyor oradan birini bulmak biraz zor :)

o farketmez izmit veya haremler otogari.!aynen disarida kaliyor yine de sorayim dedim!!

Yılmaz ordan nereye gitmeye niyetlisin. ??
velakin sorun vs. de değil ordan ulaşım Taksim'e bile servis gidiyo bildiğim kadarıyla normal saatlerde..ya da her 1-1.5 saatte bi Sahrayıcedid'e servis var.. :) ;)

evet bende simdi okudum internettten havasla filan giderim artik..eskisehire gidecegim..

sana en rahatı..
SG'ne inersin Havaş'la Sahrayıcedid ordan da otobüsle Harem ardından da evindesin Yılmaz..

velakin araştırmak lazım..
Kurtköy'de yani SG'nin orda artık otogar var..
ordan Eskişehir'e otobüslerin gidiyo olma ihtimali çok yüksek..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt