Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sabahın köründe film camdan ceza yedim!!!

cezadan kurtulmanın tek yolu anında sökmek dur abi hemen söküyorum deyip işe koyulsaydın herhangi bir camdan başladıgında cezadan vazgeçiyorlar vazgeçtiğindede az oyalanırsan tek camla en fazla ön iki camla kurtulursun...
60 milyon ceza kestiler.1 hafta içinde ödersem 40 falan oluyor.2 filmi söksem 100 den aşağı çıkmazdı bana.buna da şükür ben tavanı kurtardığıma seviniyorum.

geçmiş olsun doğuşcum serhatın dediği gibi çekememiş sabah sabah güzel arabanı.ne zaman ne yapacakları belli olmuyor.benim asıl sinirlendiğim nokta daha hiçbir x5,e kasa,5 kasa vs. bu tarz arabalara filmden ceza yazıldığını görmedim.acaba bişi olur korkusu mu yoksa biz bu adama ceza yazsakta önemli değil onun için mi diye düşünüyolar

gecmıs olsun gulum valla saglam adama denk gelmıssın .... ozellıklede dedıgıne gore 2 adam ıyıkı gec gelmıs :)

Gecmıs olsun dogus,bununla kurtardıgına da sukeretmek lazım,ara ara napcaklarını bılemıyolar,boyle aksı olanı da cıkıyo,aa cok guzel olmus flan dıye muhabbet edenı de cıkıyor.Memleketımde sınyalı stobu olmayan frenlerı tutmayan dokuntu arabaları baglamak yerıne hala camı fılmlı arabalarla ugrasıyolarya dıcek kelıme bulamıyorum

hayır benin anlamadığım madem öle muaynelerden nasıl geçebiliyoruz.şuan cam filmi hafif kusur sayılıyor.

---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:51 ----------

gecmıs olsun gulum valla saglam adama denk gelmıssın .... ozellıklede dedıgıne gore 2 adam ıyıkı gec gelmıs :)

kanka öbürü ilk gelse kesin karakolda biterdi bizim iş :D

---------- Post added at 14:53 ---------- Previous post was at 14:52 ----------

geçmiş olsun doğuşcum serhatın dediği gibi çekememiş sabah sabah güzel arabanı.ne zaman ne yapacakları belli olmuyor.benim asıl sinirlendiğim nokta daha hiçbir x5,e kasa,5 kasa vs. bu tarz arabalara filmden ceza yazıldığını görmedim.acaba bişi olur korkusu mu yoksa biz bu adama ceza yazsakta önemli değil onun için mi diye düşünüyolar

aynen dediğin gibi kardeşim babamın arabada (e220cdı) film var kaç kere çevirmeye girdim kimse bişey demedi.

geçmiş olsun kardeşim o emir paso geliyo öyle bi emir adetidir gidiyo adam sabah sabah arabanı beğenmiş çekememiş kesmiş cezayı bu işler böyle bana da çok rast geldi cezasız kurtardım onlarda cezayı jantıma keseceklerdi yuh dedim (tabi diyemedim) kanunumuz sünüyo kardeşim nereye itseler oraya gidiyo! kanunda ne yazıyomuş???? araba orjinal olmalıymış!!! nerden vursan gider yani neyseki ucuz atlatmışın bence Allah beterinden korusun hepimizi daha kötüleri mevcut teşkilatta!

bunlara bahane çok kardeşim.nerdeyse bizim tipimizi beğenmeyip sen bu arabayı kullanamazsın diyip ceza kesecekler.

yinede şanslısın bazılarının bağlıyorlar ediyorlar falan en azından 40 lira vericeksin uğraşmadan biticek..ama çok adaletsiz bi ülkedeyiz.
bu arada yerinde olsam satmam bu arabayı doğuş.her gördüğümde acaba cordi mi alsaydım diyorum valla.

geçmiş olsun..kesene bereket gelsin.. :p

yinede şanslısın bazılarının bağlıyorlar ediyorlar falan en azından 40 lira vericeksin uğraşmadan biticek..ama çok adaletsiz bi ülkedeyiz.
bu arada yerinde olsam satmam bu arabayı doğuş.her gördüğümde acaba cordi mi alsaydım diyorum valla.
kardesim arabayi satma niyetim yok aslinda ama benim bi hayalim var.babamdan bana gecen bi bmw aski ve arkadan itis araba.bmw sahibi olabilmek icin resmen 4 tane sinaw arabasi verdim.bu araba da son sinavimdi.artik hak kazandim. :) kismetse askerden sora gerceklestirmek istiyorum.inan cok zor olacak.bugune kadar her arabama cok emek harcadim ama ilk defa bi arabanin icine disina anahtarindan yalitimina kadar a dan z ye ugrastim.tek zorlugu bu...alacak kisi beni arasin tesekkur etsin memnun kalsin yeter.

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

geçmiş olsun..kesene bereket gelsin.. :p

amin kardesim hepimizin insallah :)

özellikle siyah renk ve 06 plaka genelde yetiyor anadolunun çoğu yerinde. :)

Geri
Üst Alt