Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sabahın köründe film camdan ceza yedim!!!

joker_dd

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sabahın 7.30 unda hasanpaşada göbekli bi polis beni çevirdi.tamam dedim bu bizm işini bilen polislerimizden :) nese geldi film cam var dedi.evet var eski sahibi yapmış falan filan dedim.burda iş yerimiz var gel misafir edelim seni bayram çikolatanı verelim desem de kurtulamadım.filmimi ucundan yırttı :mad: sora emniyet kemerinden ceza kesti.Allah tan tavana bişey diyip çizmedi...emir gelmiş bütün filmli araçları toplayacaklarmış.sizlerde dikkatli olun...

Yuh sabahın köründe yememiş içmemiş yani yollara düşmüş ha. Valla helal olsun hükümümetimiz çalışıyor.

doğuş bildiğim kadarı ile trafik polisi tek başına ceza kesemez yanında mutlaka bir meslektaşı şahit olması gerekir yanlışsam düzeltin

geçmiş olsun kardesm
tavanı kurtarman ıyı olmus

tavan kaplama yasak değil herhalde bendemi yaptırsam. polisle uğraşmayı hic sevmiyorum ama. sabah sabahta sana denk gelmiş demek

Yuh sabahın köründe yememiş içmemiş yani yollara düşmüş ha. Valla helal olsun hükümümetimiz çalışıyor.

valla sorma abi :) e-5 te trafik felç bi tane trafik polisi yok adam orda bizi bekliyo

---------- Post added at 09:07 ---------- Previous post was at 09:06 ----------

doğuş bildiğim kadarı ile trafik polisi tek başına ceza kesemez yanında mutlaka bir meslektaşı şahit olması gerekir yanlışsam düzeltin

Cezmi abim bilmiyordum ama adam cezayı yazarken arkadaşı geldi.iyi ki o sırada o yoktu.O daha da ters bi adamdı.Niye emniyet kemerinden yazıyosun bağlayalım diyodu.

---------- Post added at 09:08 ---------- Previous post was at 09:07 ----------

geçmiş olsun kardesm
tavanı kurtarman ıyı olmus

sağol kardeşim.tavan olmasa kavga ederdim zaten :)

---------- Post added at 09:11 ---------- Previous post was at 09:08 ----------

tavan kaplama yasak değil herhalde bendemi yaptırsam. polisle uğraşmayı hic sevmiyorum ama. sabah sabahta sana denk gelmiş demek

valla bu anlamadı ama daha genç bi polis olsa çakardı.

kardeşim çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten ben 3 senedir filmden ceza yemedim en fazla 7117 niye göremiyorum seni diyip çevirdiler umarım da yemem

hayda..geçmiş olsun doğuşcum..nazarlık olsun sıkma canını...daha dün dolmuşta giderken bi tane beyaz cordoba gördüm,helal olsun doğuş ne güzel yapmiş ya şu arabayla alakası bile yok diye içimden geçirdim...nazarim değmiş =(

kardeşim çok geçmiş olsun üzüldüm gerçekten ben 3 senedir filmden ceza yemedim en fazla 7117 niye göremiyorum seni diyip çevirdiler umarım da yemem

6 senedir film camlı araba kullanıyorum kardeşim.hele eski aracım herşeyden falsoydu bı kere bile yakalnıp ceza yemedim..kısmet bugüneymiş.sabahın köründe kendi iş yerimin dibinde yemeseydim en azından.

---------- Post added at 09:35 ---------- Previous post was at 09:33 ----------

hayda..geçmiş olsun doğuşcum..nazarlık olsun sıkma canını...daha dün dolmuşta giderken bi tane beyaz cordoba gördüm,helal olsun doğuş ne güzel yapmiş ya şu arabayla alakası bile yok diye içimden geçirdim...nazarim değmiş =(

sağol kardeşim benim.valla yaptık ama böle olunca soğuyor insan biliyorsun...senin nazarın değsin kardeşim canın sağolsun senin :)

Geri
Üst Alt