Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağlıcakla Kalın Arkadaşlar..

PATRON

Administrator
Dostlar 2 haftalığına Avusturya'ya gidiyorum. Orada büyük ihtimal internete girerim diye düşünüyorum ama yinede ne olur ne olmaz.. Herkez sağlıcakla kalsın :)

Bu arada vize işlemlerinde bana yardımı dokunan ekarakurt nicki Eray arkadaşımıza sonsuz teşekkürümü ediyorum... Sağol Eray kardeş tekrardan Allah razı olsun. :)

Tez gidip gelesin, dikkatli ol. Keleşlere uğrayamadın sanırım :) Sağlık olsun bir ara inşallah ben uğrayacam.

neden gidiyosun bilmiyorum abi ama tatilse iyi tatiller..
iyi yolculuklar.. :)

Tez gidip gelesin, dikkatli ol. Keleşlere uğrayamadın sanırım :) Sağlık olsun bir ara inşallah ben uğrayacam.

Hayırlısı ile git hayırlısı ile gel Toprak. oralarda da uslu dur malum domuz gribi falan filen :D.

Faruk hayırdır Keleşler meleşler. İhanet kokusu bir aldatılmışlık seziyorum :D:eek:

hayırlı yolculuklar serbaycım. sağlıcakla git sağlıcakla gel :)

Sağolun arkadaşlar Allah razı olsun..

Faruk abi benim arabayı emanet birisi aldı 1 günlüğüne diye adam 1 haftada getirdi çıldırdım zaten gidemedim Kocaeline bir sürü işlerim vardı hep aksadı konsolosluğa bile otobüsle gittim tam yoğun zamanda yoktu arabam inan gidemedim arabasızlıktan. Bana Uzaklığı 140 km felan yakın olsa gidicemde.. O tarafada gidemedim ama hep aklımda idi :(

Hayırlısı ile git hayırlısı ile gel Toprak. oralarda da uslu dur malum domuz gribi falan filen :D.

Faruk hayırdır Keleşler meleşler. İhanet kokusu bir aldatılmışlık seziyorum :D:eek:

yok daha neler :) keleşler meleşlerde bi tfsi var fena gaza getiriyor beni. biraz sürünsün, satılmazsa ve işler yolunda giderse yaramazlık yapacam:D

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

Sağolun arkadaşlar Allah razı olsun..

Faruk abi benim arabayı emanet birisi aldı 1 günlüğüne diye adam 1 haftada getirdi çıldırdım zaten gidemedim Kocaeline bir sürü işlerim vardı hep aksadı konsolosluğa bile otobüsle gittim tam yoğun zamanda yoktu arabam inan gidemedim arabasızlıktan. Bana Uzaklığı 140 km felan yakın olsa gidicemde.. O tarafada gidemedim ama hep aklımda idi :(

ufff baya varmış bee, sırf bunun için gideceksen sakın haaa, unut gitsin. Adapazarı deyince ben o kadar mesafe olduğunu düşünemedim, boşver ben unuttum sende unut paşa.

Geri
Üst Alt