Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ dikiz ledi

iceman

Kayıtlı Üye
Slm herkese ateca aracımın sağ dikiz aynası 5 ay önce değişti şimdiye kadar sorun yoktu ama akşam göstergedeki uyarıyı okuyunca bi baktım ki aynamdaki led çok zayıf yanıyor. Bana yardımcı olur musunuz

1-Led leondaki led ile aynı mı ?
2-led i nerden bulabilirim?
3-garantim yeni bitti servise mi götürmeliyim

Merhaba
Bende gecenlerde aynamın sinyalini catlattım. Servisten kendim aldım. 220 tl fiyatıvar kendim değiştirdim. İnternetten ayna sökülme videosu bulabilirsin

Slm herkese ateca aracımın sağ dikiz aynası 5 ay önce değişti şimdiye kadar sorun yoktu ama akşam göstergedeki uyarıyı okuyunca bi baktım ki aynamdaki led çok zayıf yanıyor. Bana yardımcı olur musunuz

1-Led leondaki led ile aynı mı ?
2-led i nerden bulabilirim?
3-garantim yeni bitti servise mi götürmeliyim

geçmiş olsun. aynadaki led'den kastınız kör nokta uyarı ışığımıdır?
yoksa sinyal lambası mı?

Merhaba
Bende gecenlerde aynamın sinyalini catlattım. Servisten kendim aldım. 220 tl fiyatıvar kendim değiştirdim. İnternetten ayna sökülme videosu bulabilirsin

Normalde yanıyor ama çok çok zayıf. Zaten serviste yeni değişti.acaba takılan parçaların garantisi var mı ? Varsa çok iyi olacak

Servis belki dolmasına rağmen garantiden yardımcı olabilir.
Yada değişim istersen, dinamik led şerit alabilirsin. Farklı bir görünüm katar.

Normalde yanıyor ama çok çok zayıf. Zaten serviste yeni değişti.acaba takılan parçaların garantisi var mı ? Varsa çok iyi olacak
Garantiden değişim yapılan parçalar için ekstra bir süre uzamıyor, aracın garanti süresi ile beraber o da doluyor.
Ücret karşılığı yapılan değişimlerde garanti süresi parça için ayrı oluyor diye biliyorum.

Garantiden değişim yapılan parçalar için ekstra bir süre uzamıyor, aracın garanti süresi ile beraber o da doluyor.
Ücret karşılığı yapılan değişimlerde garanti süresi parça için ayrı oluyor diye biliyorum.

Süper.çünkü sağ dikiz motoru kaskodan değişmişti yani garanti kapsamı dışında tutulmuştu. yarın ilk iş servise uğramak olacak. Teşekkürler

Geri
Üst Alt