Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sağ ön taraftan gelen lok lok sesi

musakckk

Kayıtlı Üye
Merhaba seat ailesi aracım 2016 1.4 fr manuel sağ ön taraftan durup kalkarken ve düşük hızlarda lok lok sesler gelmekte çukur kasis vb yerlerde değil normal yolda bile gelmekte 100km hızı geçtiğimde hiç ses yok araçta direksiyonu dururken çevirince de gelmiyor ses sebebi ne olabilir z rotlarından veya salıncak burcundan şüpheleniyorum
Araçta coilover mevcuttur

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: ly60
Benim aracta da, ayni ses sag arkadan geliyordu. Arka yolcu koltugunun kilit demirine 1 tur elektrik bandi sardim ses kesildi. Belki bu sebepten olabilir.

Bugün gittim sanayiye z rotundan kaynaklanıyor dediler z rotu yaparmı bu sesi

Merhaba arkadaşlar aracım leon 2012 1.6 tdi dsg. yakın zamanda uzun yola çıkınca şöyle bir sorun farkettim. Işıkta durup kalkarken fren pedalını bırakınca normalde ağır ağır akıp giden araç, hemen vites yükseltmek, hızlanmak istiyor bu arada alttan tak tak şeklinde bir vuruntu oluyor. Tampon tampona trafikte gaz vermeden freni yavaş yavaş bırakıp ayağımda pedalda iken bir süre ilerlemeyi tercih ederim daha önce hiç sıkıntı yaşamadım. Ayrıca öndeki aracın durumuna göre gaz vermeye başlasam bile araçta o vuruntu oluyor araç adeta bırak gideyim der gibi:) kavramadan kaynaklanabilir diye düşündüm fikri olan bir arkadaş aydınlatabilirse sevinirim.

Merhaba seat ailesi aracım 2016 1.4 fr manuel sağ ön taraftan durup kalkarken ve düşük hızlarda lok lok sesler gelmekte çukur kasis vb yerlerde değil normal yolda bile gelmekte 100km hızı geçtiğimde hiç ses yok araçta direksiyonu dururken çevirince de gelmiyor ses sebebi ne olabilir z rotlarından veya salıncak burcundan şüpheleniyorum
Araçta coilover mevcuttur
Selamlar bu sesin aynısı benim arabamda var araçta coil var sesin sorununu buldunuzmu acaba ?

Geri
Üst Alt