Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sırt Terleme Önlemek İçin?

Merhaba, özellikle uzun sürüşlerde Ateca da sırtım çok terliyor. Terletmeyen Koltuk kılıfı adı altında satılan kılıfların da pazarlama aldatmacası oluğunu düşündüğüm için sizlere sormak istedim.

Sizler nasıl çözüm buluyorsunuz acaba terleme için?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Makyajlı atecamı araç.Makyajlılarda öyle bir sıkıntı yok fakat eskilerde nubuk olduğundan orta taraf terletebiliyor.Tavsiyem dokulu kumaş almanız.

Makyajlı atecamı araç.Makyajlılarda öyle bir sıkıntı yok fakat eskilerde nubuk olduğundan orta taraf terletebiliyor.Tavsiyem dokulu kumaş almanız.

Üstad bilemiyorum valla, 2. el aldım makyajlı mıdır değil midir anlamıyorum :) Koltuklar resimdeki gibi, özelliklerde Alcantara spor koltuk yazıyor ama neticede beni terletiyor o kesin.

Önerdiğin dokulu kumaş nasıl birşey acaba?

Ekli dosyalar

• 2022-07-16 12_42_24-Window.jpg
    2022-07-16 12_42_24-Window.jpg
    60.8 KB · Görüntüleme: 30
Üstad bilemiyorum valla, 2. el aldım makyajlı mıdır değil midir anlamıyorum :) Koltuklar resimdeki gibi, özelliklerde Alcantara spor koltuk yazıyor ama neticede beni terletiyor o kesin.

Önerdiğin dokulu kumaş nasıl birşey acaba?

Makyajsız kasa bu hocam yeni kasalarda kumaş geliyor orası,Bu nubuk çok terletiyor yazın.Dokusu güzeldir ama terletir.Dediğimde kumaş ama kalın kumaş olsun dokusu.

Merhaba, özellikle uzun sürüşlerde Ateca da sırtım çok terliyor. Terletmeyen Koltuk kılıfı adı altında satılan kılıfların da pazarlama aldatmacası oluğunu düşündüğüm için sizlere sormak istedim.

Sizler nasıl çözüm buluyorsunuz acaba terleme için?

Terlememenin en güzel yolu Kilima benim de aynı sorunum var
Ben koltuk örtüsü gibi kılıflardan aldım söküp yıkaması da kolay oluyor

Yanıt veren herkese teşekkür ederim. Klimayı sürekli açmak istemediğimden bu işi çözmek istedim, şu ürünü 30 TL ye alarak sorunu %80 çözdüm, düşünen varsa mutlaka denemeli, bel çukuruna da destek veriyor ayrıca.

123456.jpg

Koltuk kılıfı nubuk olduğu için önüne geçmen mümkün değil. Fakat takıp çıkarılabilen kılıflardan alabilirsen %50 çözmüş olursun.

Geri
Üst Alt