Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sıparıs yenı aracımda donanom eksık cıktı

ben buna benzer bir olayla 1500TL para geri aldım oda parayı ödediğimden 2 gün sonra teslim almama ragmen

öncelikle geçmiş olsun sana tavsiyem ki şiddetle tavsiye önce sert çık, bir tek şekilde kabul edeceğini soyle , sonrada doğuşun getirdiği zenec navigasyon ve multimedia talep et harika çalışan bluetotth var diğer özellikleride (park göstergeleri, klima kontrolleri, dvd divx,mp3 ipod bağlantısı vs vs) cabası linki incele eğer bu özelliklerde bir cihaz opsiyon olsa idi 10 milyar fark isterlerdi

http://www.zenec.com/en/products/ego/volkswagen-seat/ze-nc2010/

geçmiş olsun öncelikle bence kesinlikle kabul etme doğuş otonun her zaman yaptığı şey banda tavan döşemesi arkadan sarkmış arabayı verdiler kavga gürültü ancak değiştirdiler sonra pişkin pişkin kullanıcı hatası dediler ertesi gün arabamı götürmeme rağmen kabul etmeye bilirsin yok bi daha bekleyimem dersende sağlam bi indirim bence yada aero kit iste ne biliyim aklında olan yapmak istediğin şeyleri iste bence geçmiş olsun tekrar

bencede kesinlikle eksikler tamamlansa bile kabul etme geçen bir konuda söylemiştim yine söylüyorum... sıfır arabaya fabrika çıkışı ekipman istiyorsunuz ve sonradan ekleme yapıyorlar... yani sıfır aracınıza anahtar değmiş oluyor... ben olsam kabul etmem... çünkü hiç bir usta aracın orasını burasını kastırmadan ayarını bozmadan araca bişi yapamaz.
bu arada kesinlikle şunu bilin tüketici hakları dernekleri artık bu konuda çok etkili... önemli olan uğraşacak vaktiniz olması... gerisi çok basit...

Kesinlikle katiliyorum sifirliktan cikmis oldu bu arac gerekeni yapin bencede

Geçmiş olsun...Karşılıklı yapılmış bi sözleşme var ve bunlar ona uymuyorlar..Senin burda suçun yok,suçlu kimse bu işle uğraşacak ve müşterisini mağdur etmiyecek...Genel merkezi arayıp durumu ilet bence onları tehdit et bu konuda,yasal yollara başvurucağım filan de..2,5 ayda gelen araba 1 haftaya hemen gelir...:)

kötü olmuş elbet ama can sıkmak yerine bu hatayı düzeltmeleri ya da karşılığında boş durmamaları için karşı tarafın boğazını sıkmak en doğrusu..

bak kardeşim yıllar önce bir 10tekerlek kamyon alacaktım hemen hemen aynı olay başıma geldi.distribütörü aradım aracı teslim almaya ulusal basınla geleceğimi(bir telefon et bak nasıl geliyorlar haber için) alır almaz bayiinin önünde yakacağımı ve bunun karşılığında rakip firmayla konuştuğumu ve bunu yaparsam 2 adet aynı özlelliklerde kamyonu hediye alacağımı söylediklerini söyledim SONUÇ
ertesi gün bana araba bulundu hediye olarakta frigorifik kasa taktırmıştım bu gün o araba 80.000 lira civarı kasada 20.000 yani basit hesapla hem istediğim arabayı hemde %20 indirimi çirkeflikle aldım acıma acıtırlar.uslübun nasıl bilmem ama dilersen yerine ben konuşayım sakın kabul etme sakın sakın..............

aracı bugun alacam bulutut takıldı ama sonradan ısın pesını de bırakmıyacam cunku benım sozlesmede bulutut var ama bulutut servıste takıldı servıs kayıtlarıda var

Geri
Üst Alt