Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sılecek suyunun yonunu degıstıremıyorum....

harbıden volkanın cozumu ıse yaramadıysa hıc bısey olmaz:D

:eek:

utandirmayin gençler yau=)
valla benim bildiğim bu şekilde ayarlaniyo biraz da el becerisi şart tabi..herkesdede çok olmak zorunda değil bu el becerisi...şemun yakınımda olsaydi denerdim seve seve =)

bu sorun bende de vardı toplu iğneyle biraz daha zorla madem 2 tane kırdın en azından gevşemiştir 3.'ye hallolacaktır:)

bendede bu sorun vardı dedikleri gibi delikler tıkanmıştı mert abinin orda hallettiler.

Şemun gel abi Erya'ya sana kahve ısmarlıyım o arada yapılır işte.. :D

şu silecek suyunun donmasının bi çaresi varmıdır? önceki cliomda hiç su donmuyordu hava kaç derece olursa olsun fıskiyeler su varsa çalışıyordu. Leonda eksiyi görünce su direk buz ve fıskiyeler sadece aksesuar kalıyor.

antifirizli cam suyu demeyin daha güzel bi çözüm varmıdır normal suyla çalışacak?

Bu soruyu eminim karlı buzlu yerdeki arkadaşlar daha çok seveceklerdir.

Bir miktar saf alkolde senin işini görür illaki cam suyu istemem diyorsan Faruk

Geri
Üst Alt