Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sıfır leon alanlar

Yeni leon alacagim ve alirken nelere dikkat etmem lazim kasko ve sigortasi ne kadar tutuyor bilgi verebilirseniz. tesekkurler

Kardeş ben 15 gün önce aldım yas 23 oldugu için üzerime almadım Annemin üzerine yaptım 780 tl trafik anadolu sigorta 1730 tl dask kasko kasko henüz yapmadım

Bir araba parası kadar tutacak gibi gözüküyor. Zamanla düşecektir

merhabalar 1.2tsi 2015 model led paket leonum var babamın üstüne yaptırdım, 1090 tl kasko 790 tl de sigortası tuttu. aklında olsun büyüklerden birisinin üstüne yap, kara geç

eyvallah teşekkür ederim kardeşim seatclubworld instagram da paylaştık fotoğrafı :) @Furkannn istanbuldayım buluşmalara katılmayı çok istiyorum bir türlü kısmet olmadı bir kaç birşey yapıyoruz bu aralar bodykit vs bitince :)

eyvallah teşekkür ederim kardeşim seatclubworld instagram da paylaştık fotoğrafı :) @Furkannn istanbuldayım buluşmalara katılmayı çok istiyorum bir türlü kısmet olmadı bir kaç birşey yapıyoruz bu aralar bodykit vs bitince :)

Bodykit pendik sanayide carfasiongarage shop öneririm arkadaşın aracını yaptı bende oraya yaptırmayı düşünüyorum ,

Geri
Üst Alt