Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SİZİ AFFETMİYORUM ve HAKKIMI HELAL ETMIYORUM‏

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haklısın haklısın hemde cok..

cahillik ve yoksulluk bu ülenin enbüyük ayıbı ve eksiği hükümetinde bunu kullanması ise enbüyük ayıp

Lafım belli kişilere ve kurumlara değil genele olacak o yüzden siyasi içerik olarak algılanmasın.
Dinimizi devlet işlerine karıştırıp saf temiz cahil insanların üzerinden rant sağlayıp , bırakın kendini 7 ceddine yetecek kadar benim gözümde kirli,alınteri düşmemiş parayı kazanan ve bunun karşısında ben Müslümanım diye geçinen ve bu insanlara göz yumanlar olduğu sürece bu ülke hiçbir yere gitmez

nedense bu yazı Atatürk'ün ağzından yazılan şiir vs.'ler arasında en hoşuma gitmeyeni oldu..neden bilmiyorum..velakin Türkiye'nin düzeni bozulanı 9-10 sene oldu..ondan öncesi de vardır illaki ben yetişemedim..

kimse üstünden atmasın, bu laflar hepimize. biz yapmasak da yapanlarla aynı kimliğe sahibiz. önemli olan sonuç, istediğimiz kadar inkar edelim.

Bence Atatürk bu şekilde bir söylemde bulunmazdı.
Bunu şu şekilde yapalım , bu şekilde yaparsak daha iyi olur gibi bir yaklasımda bulunurdu.
Atatürk hiçbir zaman yıkmak için değil, daha iyisini yapmak ve oluşturmak için çalışmış bir Devlet adamıdır.

Susmak bazen en güzel cevaptır.Bazı şerefsizler hakkında konuşmak istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt