Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sürtme sonucu oluşan çizikler

srknatmn

Kayıtlı Üye
DE4472B6-DC0B-468B-9825-0CD2BA0A7BB0.jpeg

buda bezle sildikten sonraki hali
D1C59B7C-7343-42A4-9682-0AEB6B50551E.jpegaracıma park halindeyken sürtmüşler ve saolsunlar ne not bırakılmış ne bişey.. İnsanlığımız bitmiş gerçekten toplum olarak çok yazık.

ilk hali epey kötüydü ne sürtmüşse artıkbilemiyorum ama elimle sildirince azaldı.Ancak yaklaşık 2 bölgeden birş 10 biri 5 cm kadar derin çizilmiş astara kadar inmiş görünüyor.Düzgün bir pasta cila ile görüntüyü minimumaindirebilirmiyiz acaba?Nasıl bir rutuş kurtarır bu işi?

Geçmiş olsun , iş bilen bi ustayla minimuma indirebilirsiniz çizikleri. Sonrası takdir sizin

Gecmis olsun. Pasta cila ile durum minimuma iner. Goze batmaz duruma gelir sadece derin boyasi kalkmış cizikler kalir.. o da şu haldeki gibi goze batmaz... maalesef ustadim insanimiz bitmis para soz konusu olunca insanlik, durustluk ve diger butun inanclar ikinci planda kaliyor :(

Eliniz yatkınsa siz bile derin çiziği rötüş boyası ile kürdan ucu ile taşırmadan kapatabilirsiniz. Kuruduktan sonra da pasta cila büyük oranda kapanmış olur. İlk günkü gibi olmaz ama göze batacak kadar da sırıtmaz.

Çiziklerin tamponda yani plastik aksamda olması nedeni ile,polisaj ne kadar etkili olur bilemiyorum açıkçası.yine de bir el atacağım bakalım.Önerileriniz için çok teşeklürler

malesef kı pasta astara ısmıs cızıgı gıdermez p3 pastadan p1 e kadar ıncele ıncele pasta ıle cızıgı mınımuma getırebılırsınız gecmıs olsun

Bugün yine eşim araç içerisinde değilken 2.bir haside olmuş.araç yanına geldiğinde sağ ön far altı astara kadar çizilmiş.artık yorum yapamıyorum

B4DDB754-25C7-43F2-AF14-06B5ABB107B7.jpeg

4938C74D-F352-431A-812B-89C2012BFF30.jpeg

Geçmiş olsun hocam tekrar dert etmeyin bence ilerleyen zamanda ön arka tampon boyatırsınız olmadı, maalesef böyle hatalar oluyor. Allah beterinden korusun.

Geri
Üst Alt