Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sürüş modu ışıklarının yanmaması sorunu

emregenc31

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar geçen hafta aracımı servise götürdüm güncelleme var dediler aracımı aldım akşam sürdüğümde fark ettim kapı içlerindeki ledler yanmıyor. Normalde spor modda kırmızı diğer modlarda beyaz yanıyordu. Ayarlardan mı yapılıyor yoksa servise götürüp göstermem mi gerekiyor?

anladığım kadarıyla aracınız makyajlı kasa değil, o durumda farlar yanarken her zaman ledlerin yanması lazım, rengi dediğiniz gibi sürüş moduna göre değişir.

belki güncelleme ile açma kapatma opsiyonu gelmiş olabilir, CAR - Menu - Işık/Aydınlatma menüsünden bununla ilgili bir ayar olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer ayar yok ve yanmıyorsa tekrar servise götürün, düzeltilmesi gerekir.

bir de farlarınız açık değil mi bu esnada?

aracım 2013 model fr aydınlatma ayarlarından baktım ordan yapılmıyor sanırım. Servise götüreceğim artık teşekkürler ilginiz için

Geri
Üst Alt