Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Söz Bu Son:D

Cihan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar jant konusuyla tekrar kafanızı ağrıtacağım hakkınızı helal edin:D

BBS ch düşünüyordum bulamadım Konyada, İst.'da da ömerin aldığı yere sordum yok zor gelir diyorlar (Ayrıca fiyatı 850 TL dedi.......) BBS ye de rabet çoğalınca biraz soğudum açıkçası. Bi kaç yere daha baktım, şöyle bi jant buldum ne dersiniz yakışırmı (18")? Ayrıca kimsede de görmedim bu jantı.. aracım beyaz...

içi siyah jantlar benim pek hoşuma gitmiyor doblo kango gibi kamyonetler aklıma geliyor :(

Fena model değil ama BBS ch de araca çok yakışan bi model bence bu jantı çirkin bulmadım bence güzel kolları dışarıda bitmesi jantı daha büyük gösterir bence yakışabilecek bi model leona göbeğin içeri kıvrılması da çok hoş gönlüm BBS de ama:confused:

Fena model değil ama BBS ch de araca çok yakışan bi model bence bu jantı çirkin bulmadım bence güzel kolları dışarıda bitmesi jantı daha büyük gösterir bence yakışabilecek bi model leona göbeğin içeri kıvrılması da çok hoş gönlüm BBS de ama:confused:

Aşağı yukarı aynı düşünüyoruz abi.. BBS konusunda da.. ama dediğim gibi herkes BBS arıyor,alıyor,takıyor:) Jant normal beş kol jantlar gibi değil çok şık duruyor sanki.. ama bilmiyorum üstünde nasıl durur.. tşk kardeşim yorumun için.. yorum bekliyorum arkadaşlar karar aşamasındayım..

bunlarda güzel ama ne olursa olsun BBS ch ayrı bir güzel ben olsam BBS Ch de ısrar ederdim

Aşağı yukarı aynı düşünüyoruz abi.. BBS konusunda da.. ama dediğim gibi herkes BBS arıyor,alıyor,takıyor:) Jant normal beş kol jantlar gibi değil çok şık duruyor sanki.. ama bilmiyorum üstünde nasıl durur.. tşk kardeşim yorumun için.. yorum bekliyorum arkadaşlar karar aşamasındayım..

Cihan burda kime sorsan aynısını söyleyecek farklı olmak istiyorsan sahibinden de oz supertourısmolar görmüştüm 5*112 onları tercih edebilirsin....

bu mesela....
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-oz-racing-34808780/detay?
yada...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tik-takimlari-oz-racing-17-jant-lastik/detay?

aynen öle hem çok kollu büyük görünür hem 17 performansı ve yakıt tasarrufu sağlar bu fiyatlara bu jantlar alınır....
5*108 bulsamda bende alsam:eek:
fikir vermesi için bu resmi buldum sanırım beyazdı aracınız
799449_ewig96.jpg

aynen öle hem çok kollu büyük görünür hem 17 performansı ve yakıt tasarrufu sağlar bu fiyatlara bu jantlar alınır....

17 yle 18 in tabanı aynı, 5-10 kg mı yakıt performansı sağlıcak anlamadım abi..? 18 in tek dez avantaşı ince yanak olması değilmi? oda konforda azalma ve balon riski vs..

Geri
Üst Alt