Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Söz Bu Son:D

5*108 bulsamda bende alsam:eek:
fikir vermesi için bu resmi buldum sanırım beyazdı aracınız
799449_ewig96.jpg

evet furkan tşk. ama bu jant benim orjinal jantı anımsatıyo bana aynı çizgiler olunca:rolleyes: bi de siyah istemiyorum,siyah olmayınca daha çok benziyor sanki..?:confused:

aynen öle hem çok kollu büyük görünür hem 17 performansı ve yakıt tasarrufu sağlar bu fiyatlara bu jantlar alınır....

tabi sen aldın 6.5 kilo jantları...hafif gidiyorsun..maşeAllah...
bednce serhatın verdiği linkdekiler güzel..senin göstermiş olduklarında güzel..ama şunu kendine sor..resimlerini koyduğun janttan iki gün sonra soğuyacak mısın..yani ulan bana ne elalemde varsa..keşke bende de olsaydı..bunları almasaydım...onlar daha iyi olurdu diyecek misin diyeceksen..resmini koyduklarını hiç düşünme..olması gerekene yönel..resimdekiler kaç kg..alaşımı nasıl..gibi bunlara da bak..hafiflik ön planda ama hafif olup sağlam olmayan da işe yaramaz..hem hafif hem sağlam ve uygun fiyatta olana yönel..ve en önemlisi sevdiğin baktığında ne güzel yakuştı maşeAllah diyeceğin jant olsun

bunların siyahı olsa fena olur ;)

Aksine siyahı çok küçük durur ve çabuk sıkılırsınız siyah olacakca bence 19 olmalı ki bu jantta oda çok fazla en güzel rengi gri bu jantın ve kalite abidesi resmen bu jantların yüzü asla eskimez......

Ben bi jantçı da beyazını görmüştüm aracım da beyaz olduğu için kestiremedim nasıl duracağını ama cidden çok hafifti

Ben bi jantçı da beyazını görmüştüm aracım da beyaz olduğu için kestiremedim nasıl duracağını ama cidden çok hafifti

beyaz veya gri olacak siyah jant zamanla boğuyo insanı tecrübe ile sabittir :) hele beyaz arabada gri daha orjinal olur....

gerçi baktığım yerde 5 bijonlu yoktu yoksa kafama yatmıştı bu jant :)

Geri
Üst Alt