Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Rutin Buluşma..

Abı bızım bu taraflarda en ıyı gıdılcek yer parkorman desem nasıl olur :D:D

bana uyar..
velakin yaza doğru org.'lar artar orda..

Aynen kardesım orda cok organızasyon oluyoo yaza dogru

Hangi yakada daha çok katılım olursa oyakada toplanılsın...

Birde burda yigit erya derken tabi eryanın orda mezarlık ziyareti degil... herkes orayı biliyor ordan ortak bikararla biyerlere gidilir...

Hangi yakada daha çok katılım olursa oyakada toplanılsın...

Birde burda yigit erya derken tabi eryanın orda mezarlık ziyareti degil... herkes orayı biliyor ordan ortak bikararla biyerlere gidilir...

sana katılıyorum engin abi .. biri anket yapsın oylama tarzında avrupa mı anadolu mu diye ona göre mekan belirliyelim ;) yada bı hafta anadolu bı hafta avrupa olsun

sana katılıyorum engin abi .. biri anket yapsın oylama tarzında avrupa mı anadolu mu diye ona göre mekan belirliyelim ;) yada bı hafta anadolu bı hafta avrupa olsun

Koray siz yeterki katılın bu hafta avrupa yakasında yapmaya çalışıcagız ama sizde otarafı toparlayın gerçi ben orda burda farketmez ben heryerdeyim...

Biyer ayarlayalım gün ve saatinide herkese uyucak şekilde...

Geri
Üst Alt