Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Resimdeki çatlak parça nedir?

Volkan25

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba.Aracımın kaputunu açtığımda bir parçadaki çatlak gözüme çarptı.Bilen birisi yardımcı olabilirmi bu parça nedir ne değildir yolda bırakırmı tamirmi lazım değişimmi vs.Bu arada araç 2017 model 1.6 tdi.teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 0651BEA6-44C3-4A87-ADED-1DE3AEC65DF3.jpeg
    0651BEA6-44C3-4A87-ADED-1DE3AEC65DF3.jpeg
    968.3 KB · Görüntüleme: 60
  • F7ECF78F-197A-4DBA-9F61-EF99872EAE1B.jpeg
    F7ECF78F-197A-4DBA-9F61-EF99872EAE1B.jpeg
    467.7 KB · Görüntüleme: 61
Arkadaşlar merhaba.Aracımın kaputunu açtığımda bir parçadaki çatlak gözüme çarptı.Bilen birisi yardımcı olabilirmi bu parça nedir ne değildir yolda bırakırmı tamirmi lazım değişimmi vs.Bu arada araç 2017 model 1.6 tdi.teşekkürler.

Turbo salyangozu orası ama tam çatlak değilde sanki oraya iz yapmış gibi duruyor
Çatlak olsa oradan basınç kaybına neden olup turboda verimsizlik olur ve araç gücünde düşmeye neden olacaktır

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Turbo salyangozu orası ama tam çatlak değilde sanki oraya iz yapmış gibi duruyor
Çatlak olsa oradan basınç kaybına neden olup turboda verimsizlik olur ve araç gücünde düşmeye neden olacaktır

Teşekkür ederim cevabınız için.Fotoğraftan tam görünmüyor belki ama iz değil orası baya çatlak.bende sizinle aynı şeyi düşündüm aslında.ama aracın çekişinde felan bi değişiklik hissetmedim henüz

Teşekkür ederim cevabınız için.Fotoğraftan tam görünmüyor belki ama iz değil orası baya çatlak.bende sizinle aynı şeyi düşündüm aslında.ama aracın çekişinde felan bi değişiklik hissetmedim henüz

O kısıma sabunlu su yada köpük gibi bir malzeme sıkarak kaçak olup olmadığını kontrol edin eğer kaçak varsa olmadık yerde sorun oluşturur ve normalden fazla masraf çıkarta bilir

Geri
Üst Alt