Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Replica Jantlar Hakkında

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
replica jant alıcaktım biraz araştırdım saglamlıgı ve agırlıgı konusunda baya bi olumsuz yorumla karşılaştım,, Dün replica jant satan bi firmaya replicalar hakkında agırlıgı ve saglamlıgı nasıl aracı yorarmı çin malımı yada nerenin malı vs.. bi mail attım ve bana bu cevabı verdiler.... düşündügüm replica ise AUDİ R8 in spyder jantları

Sayın İbrahim, replika jant adı altında piyasada farklı farklı mallar mevcuttur. Ne yazıkki bu mallar gerçektende dayanıklı değildir. Bizdeki ürünler Türkiye'nin en köklü ve güçlü firmasının ithal ettiği ürünlerdir. Bu ürünler uzakdoğunun en büyük jant fabrikasında yapılmaktadır ve TSE mühendislerinin fabrikaya verdiği TSE belgesi ile gümrüklerde bir sorun çıkmadan ithalat yapılmaktadır. Ayrıca 2 sene garantili olan bu ürünler orjinalleri ile aynı ağırlıktadır. Saygılar.

164147_490713728233_533653233_5963289_452831_n.jpg

163120_491071603233_533653233_5968958_7982146_n.jpg

ya jantlar büyük yada kolların şekli yüzünden çok karışık gözüktü bana

replika jantların kalitesinden eskiden şüphe edebilirdiniz ancak şu anda tse belgeleri var ayrıca replikaları bu kadar küçümsemeyelim çok kaliteli olanları da var, çin taiwan derler ama bir sorsan orjinal jantlar nerde yapılıyor acaba ...
haa şu var replikalarında replikaları var buna dikkat etmek gerekir örnek lenso nun S5 modeli ile sıradan bir markanın S5 jantı arasında kalite ve fiyat farkı olmazdı .dikkat ederseniz piyasada aynı jant modellerini farklı fiyatlara satan birçok firma var ama iş jant kalitesinde bitiyor ağırlık olarak çok fazla fark etmez hafif alaşımlı race modelleri dışında tabiki
yani görünen aslında görünen gibi olmuyor yani ..

model olarak sen bilirsin jant zevk işi ama bu jantlar bence olmamış darılmaca yok ustaa

bencede replica jantlar düşünüldüğü gibi kalitesiz vs. değiller.ben çok duydum orjinal bmw jantını kırıp gidip replicasını alıp sorunsuz kullananları.

Kİmse sattığı malı kötülemez,iyice araştırmak lazım.

Jant işi zevk meselesidir. Ben şahsen replika jantlar bu kadar pahalıyken hayatta almazdım. Hani replika 500 orj. 2000 olsa neysede arada çok fark olmuyor.1000 - 1500 TL ye replika satıyor. Sahibindende çok temiz 2.el orj. jantlar oluyor onları kovalamanı tavsiye ederim ucuza almak isteniyorsa.

ISO Olur CE olur neysede ...TSE belgesi çokta referans alınabilecek bi belge değil...

Geri
Üst Alt