Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Replica jant göbek kapağı yardım!!!

bildiğim kadarıyla boş olarak kapaklar satılıyo marka tutmazsa en iyi çözüm o olur..
 
daha önce ben de araştırmıştım.
http://urun.gittigidiyor.com/CELIK-JANT-GOBEK-4-LU-SEAT_W0QQidZZ25130473

şu ürün işinizi görcektir eğer ilandaki gibi ebatlar tutmuyorsa.
arama yaparsanız jant göbek diye diğer satıcıların ilanlarıda var (digerlerinin hepsi gri renk )fakat seat markası yok,bu yüzden herhangi bir satıcıyla iletişime geçerseniz diğer markaları satan belki ayarlayabilir,daha önce sordum ben satıcılardan birine satıyordu ilan koymamıştı sadece.

sticker lısıda var
http://urun.gittigidiyor.com/Seat-Jant-Gobegi-Sticker-60mm-6cm_W0QQidZZ22698269

ama kapak olmasını size tavsiye ederim.

edit:sonradan tekrardan okuyunca gördüm sizin göbekler sabitmiş,sticker o zaman :)
 
aldığım arabaların üstünde ne jant varsa hep onla devam etmişimdir. Ekstradan bir takım daha jant olayı bana hep fuzulü geliyor. Ama iyi seçimlerde yakışmamış deme şansım da yok tabiki :):)
 
sağolun arkadaşlar bugün hallettim kapak işini audi armalarını söktüm ve altında çukur audi yuvasınıda maslakta bir kopartacıya götürdüm macun çektirdim zeminin düz olabilmesi için bir güzel zımparaladılar ve üstüne yuvarlak gri sticker yapıştırdık bir reklamcıda ama sticker güzel olmasına rağmen içime sinmedi düşer,bırakır vs diye yakın zaman boyatacam kaportacıda aynı grilikte.
 
Geri
Üst Alt