Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Renault alacaklar bi daha düşünsün :)

Bence bu araç test için kullanılıyordu. Yanlışlıkla satmışlardır. Ya da satan abartıyor. 2010 yılında araç Türkiye'de üretilecek.... Puan kaybetmek kötü olacaktır.

Renault'u ben de sevmem ama bu şekilde hatalı bir arabayı piyasaya sürmek te pek olası bir durum değildir.

şaka gibi ya
halbu ki dışardan çok alımlı duruyor

benim Leondan önceki aracım 2001 Clio RXT HB idi, tadı damağımda kaldı. ikinci araç için hala aklımdan geçmiyor değil ilerdeki. 1,4cc 98hp ve taş gibiydi resmen, tazı gibi bişeydi çok memnundum. Eniştemde de bundan önceki megan dizel sedan var oda çok memnun hatta yeni modeli ile sıfırlamayı düşünüyor. bir iki araç için bu kadar da yapılmaz bence. yiğidi öldür hakkını yeme. bizim araçlarımız çok mu kusursuz sanki?

sahibi ne kadar dürüstmüş takdir ettim yaff. :)

bence o araçta bi saçmalık var sadece..
bu kadarını ilk defa duydum zaten..

Geri
Üst Alt