Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Recep İvedik 3

neden geçmez mi Yiğit karşıya.. :D :D

bence buda çok güzel olucak.bu tarz filmler için çoğu sinema 10 gün önceden bilet satışına başlıyor.bana mesaj geliyor bikaç sinemadan "şu film için şu tarihte satışlar başlıyor" diye.buraya yazarım eğer recep ivedikten gelirse

Erkenden bilet alınıyor, biz ilk iki filme toplu gidip önceden bilet almıştık. (marifetmiş gibi :D )

o zaman Koray sana zahmet organizasyon sana kaldı.. :)

Fragmanında gayet güzel bir filme benziyo..en azından gittiğin zaman bütün sinir stresi attırıyo insandan..:)

bence buda çok güzel olucak.bu tarz filmler için çoğu sinema 10 gün önceden bilet satışına başlıyor.bana mesaj geliyor bikaç sinemadan "şu film için şu tarihte satışlar başlıyor" diye.buraya yazarım eğer recep ivedikten gelirse

demın Fox'ta gosterdı Subatta gelıyormus ... bu arada demınkı fragmandakı calısmaya calıstıgı meslekler baya ıyıdı :D

dün haberlerde birkaç görüntüsünü izledim gene alem olmuş

Geri
Üst Alt