Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RC ucak hemde kargo tipi =) Büyüklüğe Dikkat!!!

içinede binersin lakin tehlikeye mahal yok onunda çözümünü bulmuşlar fpv dedikleri bir sistem ile uçak a kamera takılıyor ve plot yerde video gözlük ile ucuyormuş hissi yaşıyor yalnız inerken sanki düşüyormuşsun hissi veriyor.

nri7 bey uçaktan korkmanıza gerek yok her uçak düşmüyor ve bütceye baktıgında uçak daha az masraf cıkartır.
ben 2 model dalıylada alakalıyım bbj-bt beyin dediği gibi simulatörle başlamalısın ve başlangıç için bir 3 kanallı elektrikli modelle başlarsan zorlanmassın nekadar akrobasi okadar tehlike.
arabada ise ilk kullanımlarda ön salıncakları illaki çarpacagın için 4-5 adet salıncak kırıldı mı bir salıncak 10tl den 50 lira ve buji karburatör falan derken masraflı aslında ama zevk dersen gerçekten güzel bir zevk.

bu görüntü video gözlük kullanılarak uçak ile çekildi.
sanki ucuyormuş hissi veriyor.

elektrikli bir model ile baslamak mantıklı hemde bütce zorlamaz.
ama ilerde yakıtlı modele gectigin zaman zaten işin içinde olmus olcaksın paraya bakmadan zevkine dalarsın

amatör baslangıclar için simulator ile baslamak dogrudur. eger simulator ile baslamak isterseniz thk sitesinde kumandası var 50 tl civarında.

kumandayı temin ederseniz de simulator programlarını ben size yardımcı olurum hatta olursa bulusmalara gelirseniz notebook üzerinde gosterebilirm de...

bene simulator var evde gayet güzel usuclar yaıyorum

kaldırması sorun olmuyor ama indirmesi bi hayli zor :D

Kusura bakma fazla bilgim yok bu konuda sacma gelebilir ama bu kumandayı pcde bi oyuna falan mı bağlıyoruz? Bu konularla ilgili detaylı bilgilerin olduğu bi yer var mı bildiğin? bu mu dur kumanda acaba THK Model Uçak ? Bu arada teşekkür ederim şimdiden :)

içinede binersin lakin tehlikeye mahal yok onunda çözümünü bulmuşlar fpv dedikleri bir sistem ile uçak a kamera takılıyor ve plot yerde video gözlük ile ucuyormuş hissi yaşıyor yalnız inerken sanki düşüyormuşsun hissi veriyor.

nri7 bey uçaktan korkmanıza gerek yok her uçak düşmüyor ve bütceye baktıgında uçak daha az masraf cıkartır.
ben 2 model dalıylada alakalıyım bbj-bt beyin dediği gibi simulatörle başlamalısın ve başlangıç için bir 3 kanallı elektrikli modelle başlarsan zorlanmassın nekadar akrobasi okadar tehlike.
arabada ise ilk kullanımlarda ön salıncakları illaki çarpacagın için 4-5 adet salıncak kırıldı mı bir salıncak 10tl den 50 lira ve buji karburatör falan derken masraflı aslında ama zevk dersen gerçekten güzel bir zevk.

Sağolun dediklerinizi dikkate alıp ucağa yönelcem. Bu konuyla ilgili bilgiler edinceğim bir yer önerebilirmisiniz?

Geri
Üst Alt