Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Quick Sigorta Kasgo

aylmz07

Kayıtlı Üye
En uygun fiyatı verdi 4 yıllık hasarsız aracıma 1090₺.Firmayı duymadım ama bilginiz var mı acaba?

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Kasko da genelde köklü firmaları tercih ediyorum açıkçası. Genelde de Axa dan yaptırdım. Her firmanın mutlaka bir kazığı oluyor müşterisine ama köklü firmalarda çözüme ulaşma konusunda sıkıntı pek olmuyor. 100 -200 tl gibi farklardan kaçmıyorum o yüzden.

Adını duydum ama çevremdekilerden kullanan yok. Kaskoyu bildik köklü firmaları tercih etmenizde fayda var. Artı olarak yetkili servis anlaşması nerelerde var, mini onarım var mı, cam değişimi nasıl, doğal afet durumları nedir, çekici durumu gibi birçok etkene bakmanız lazım. Hangi kasko olursa olsun herşeyi detaylı inceleyin.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ray sigorta kasgo yaptırdım, zorunlu trafik de quick sigorta yaptırdım.İnşallah ihtiyaç duymam.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt