Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PSP hakkında

Sorun değil crack olayı sadece yazılımı çalıştırıyorsun ayrıca onlarında tam kapatabilinen modelleri var hepsi böyle değil yani görüntü tatmin edici canını sıkmaz. Sen dinle beni birinci seçenek doğru seçenek.

Sorun değil crack olayı sadece yazılımı çalıştırıyorsun ayrıca onlarında tam kapatabilinen modelleri var hepsi böyle değil yani görüntü tatmin edici canını sıkmaz. Sen dinle beni birinci seçenek doğru seçenek.

o halde yarın yada cmts günü kadıköydeyim..teşekkürler:)

crackli psp+şarj aleti+2 adet 8 gb hafıza kartı (21 oyun yüklü)+taşıma kılıfı+kristal kutu+metal kutu+5 uçlu tv bağlantı kablosu+araç sabitleme aparatı+araç şarjı+ekran koruyucu film.. kredi kartı 6 taksit 550 ye aldim..fikirler için herkese teşekkürler..

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan. Cihazlar çok fonksiyonludur biraz araştırısan GPS aparatı takabilirsin navigasyon olarak kullan xp işletim sistemi kurabilirsin vb. gibi... baya bir malzeme vermişler yanında donanımlı olmuş.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan. Cihazlar çok fonksiyonludur biraz araştırısan GPS aparatı takabilirsin navigasyon olarak kullan xp işletim sistemi kurabilirsin vb. gibi... baya bir malzeme vermişler yanında donanımlı olmuş.

teşekkürler..2 koca poşetle çıktım dükkandan..sirkeciden,babamın bir arkadaşından aldım..normalde saydıklarımın çoğu ekstraya giriyordu,tanıdık kontenjanından sadece 2. hafıza kartına para verdim:)

Hayirli olsun. GT oyna..psp'de en guzel oyun...parani biriktir, 100 gunden sonra bugattiyi alma sansin oluyor..bugattiyi alinca seni gecebilecek arac yok..bir de F1 2009 da cok iyi oyun..

Süper bir oyun bende bekliyorum oyunu... oynamayanlar içinde tavsiye ediyorum dikkat! bağışıklık yapar!

Geri
Üst Alt