Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PSP hakkında

18891945

Kayıtlı Üye
arkadaşlar,bir süredir psp almayı düşünüyorum..internetten yaptığım araştırmalar sonucunda,2 alternatif arasında kaldım..

1-kadıköyden yada sirkeciden, 1 yıl mağaza garantili; kopya oyun için kırılmış psp2000+şarj aleti+8 gb kart+hdmi kablo+kılıf:500 tl
2-sony-teknosa-media markt gibi mağazalardan 2 yıl garantili; psp 3000+şarj aleti+1 oyun (kopya oyun için kırılamıyormuş henüz) 450 tl

şimdi; kullanan arkadaşlar varsa; psp2000 serisi ve psp3000 serisi arasında çok fark var mı? 3000 serisinin de yakın zamanda kırılacağını düşünürsek,hangisi almak daha mantıklı?

not:normalde bür süre daha beklemeyi düşünüyordum,ama dün gece bettssondaki 5 beraberlik kuponum tutmuş,parayı çar çur etmeden bişeyler almalıyım:)

harun abi hani bırakmıştın :D

harun abi hani bırakmıştın :D

iddaa yı bıraktım özgür:) betssondan devam:) 5 beraberlikli kupona sistem 3-4-5 yapıp 0,5 lira yatırdım..hepsi tutmuş:) bi psp alıp şu arabada film izlerken akü bitirme korkusundan kurtulmak istiyorum:)

Birinci tercihin doğru ben psp 1000fat kullanıyorum beş yıldır 2000 ile 3000 arasında öyle çok büyük farklar yok ikiside slim sonuçta ayrıca crackli sorun yaşamazsın oyunlarla al keyfine bak derim. Yanında ekran koruyucusu kılıfları aparatları falan varsa onlarıda almaya bak tv hdmı kablosuylada tv den oyunları oynayabilirsin buda bir tercih sonuçta birinci tercihin diyorum.

bana birinci seçenek daha iyi gibi geldi

peki bu PSP yi televizyone HDMI kablosuyla bağlayabiliyor muyuz? eğer bağlanıyorsa, PS3 ten aldığımız görüntü kalitesi ve performansı PSP' den de aynı şekilde alabiliyor muyuz?

Tv den görüntü olabilirsin fakat ps3 gibi kesinlikle olmaz sonuçta portable bir cihaz ile ps3 karşılaştırılamaz bile ama görüntü fena değil.

fena değil derken abi? mesela ps2 ye yakın mı? bir de şu kafamı kurcalıyor; crack yapıldıktan sonra cihazı tam kapatmamak gerekiyormuş,uyku konumuna alacakmışız,yoksa yazılım gidiyormuş..bu olay pile zarar vermez mi? cumartesi günü çözmek istiyorum bu olayı..

bana kalsa kafam rahat etsin diye gider ikinci seçenegı alırdım.Konu elektronik bişey olunca bu kadıkoy sirkeci gibi yerlerden alışveriş yapmam.O dükkan garantisi gibi şeylere de pek inanmıyorum.
Sürekli uyku modunda olması tabi pilin ömrunu de azaltıcaktır sureklı guc verir durumda kaldıgı ıcın.Bence gene bi kupon yapıp ordan cıkan paraylada orjınal oyunlar alınabilir =)

psp 1000 kullanıyorum gayette memnunum. kuzenıme psp3000 gri slim aldık daha kıralamadığı için dünyanın parasını verip oyun alıyoruz:S yani bir slim diye bir görüntü farkı var diye psp3000 almazdım ben.. ne varsa eskilerde var :)

Geri
Üst Alt