Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Polar ve Gömlek Tasarımı

ZGR

Kayıtlı Üye
sayın üyeler :eek:
sitemizdeki üyelerimiz için polar ve gömlek yaptırmak için bir kaç girişimde bulunduk Hasan abi(H_G) vasıtasıyla..
amacımız sağlam kaliteli olmasının dışında ayrıca sadece organizasyonlarda değil günlük yaşamımızda da giyebilmek.
bu amaç çerçevesinde sizlerden tasarımlar beklemekteyim.

benim şahsi düşüncem;
tamamen siyah bir polar üzerine göğüs kısmının sol tarafına ve sırt kısmına SCW logosu ve internet adresinin olması
bu söylediğimi gözünde çanlandırabilen arkadaşlarda bunun photoshopunu yapabilirse iyi olur..

teşekkürler :)

Cihan

Kayıtlı Üye
şapka demiştik bi ara o yarım kaldı, araba arkasında güzel dururdu aslında..

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
mantıklı oldukça şık olur

yanlız rica edecem yaptıracağınız yerde buyuk beden olsun olurmu:D malum xxl :p

- 48 -

Kayıtlı Üye
ah aha olacakti tabletim hemen çizecektim neyse fotoşop bilmem ama birşeyler yaparım herhalde..
şimdiden aklımda değişik fikirler var...:cool:

KeleBenNKk

SCW Ladies
Şapka demiştik evet :) Ben ısrarla şapka diyorum yine
ayrıca photoshop iyi bilen arkadaşlar vardır aramızda :p :)dizayn yapabilirler bizim için

moonnight

Kayıtlı Üye
Bence de şapka cok iyi olurdu. Antalya'da polar, gomlek nadir giyeriz. :)

H_G

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar alternatifler üzerine Site yönetimi karar verirse hepsinden yaptırırız..Şimdi amaç model toplamak..Modeller toplandıktan sonra fiyat ve diğer konularda araştırma yaparız.

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kendim tasarladım, umarım beğenirsiniz:

asdfag.png

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
ayberk muhteşemsin

polarları önceden hazır olan bir yerden temin edip üzerine işleme olarak yaptıra biliriz yakası dik olan (boğazlı kazak gibi)arkaya gelen kısma scw yazılır

kalp üstünede türk bayrağı altına scw ve altınada seatclubworld.com yazılır çokta hoş olur

Üst Alt