Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Playstation3' e Chip Hakkında Bİlgi

Ozan bu tarz b uygulama Xboxtada var ama dedıklerı gıbı banlalıyor aletı onlıne oynadıgında ,hatta ıkıncı elde banlanmıs aletler ucuz ucuz satılıyor.Ps3 tede aynı olay var dıye bılyorum elbet onlıne b ıhtıyac olur sonucta oyunların guncellemelerı flan da yapılıyor hıc onlıne oynamasanda bunlar soz konusu.180 lıra b oyuna vermek kesınlıkle sacmalık 4 oyun alsan zaten sıfır ps3 parasına gelıyor.Ya goze alcaksın yaptırıp yada 180 lerı vermeye devam edıceksın:) hos b oyun konsoluna 700-800 arası b para vermekte ne kadar mantıklı onu da ısın basında sorgulamak lazım :)

ewet xbox ta ben de duymuştum banlama olayını da PS3 te hiç duymadım, ama gerçek olabilir belki de
valla Kurtbilim şimdi yeni ev kurunca alayım dedim, şimdi dvd player falan filan almak gerekecekti, PS3 te bunların hepsini yapabilen bir alet. Zaten çok beğendiğim ve kullandığım bir alet o yüzden alayım dedim. Bence çok mantıksız değil :)

ewet xbox ta ben de duymuştum banlama olayını da PS3 te hiç duymadım, ama gerçek olabilir belki de
valla Kurtbilim şimdi yeni ev kurunca alayım dedim, şimdi dvd player falan filan almak gerekecekti, PS3 te bunların hepsini yapabilen bir alet. Zaten çok beğendiğim ve kullandığım bir alet o yüzden alayım dedim. Bence çok mantıksız değil :)

Benım oncelıklerım arasında olmadıgından bana dırek pahalı gelıyo ya,home theater ım flan da var alsam b oyun oynıcam o yuzden dedım :D

Ozan GT5'e başlamış mıydın abi..180 değil 120TL GT5 hem de.. :)
bunun yanında D&R'da vs. bazen ilginç kampanyalar oluyo oyun fiyatları konusunda öyle dönemlerde fiyatlar bayaa bi düşüyo..diğer bi seçenek de platinum oyunlar..çok satan bi oyun kısa sürede platinum oluyo zaten bildiğin gibi..en az 50 en fazla 100'e falan geliyo o oyun o zaman..

Yiğido araba oyunlarını pek sevemedim ben ya o yüzden oynamam GT5 :) geçen gün 150 liraya Fifa aldım, daha doğrusu hediye geldi ama 150 lira yani. almak istediğim oyun COD black ops. D&R ve Teknosa da 180 lira fiyatı vardı. assassin's creed brotherhood var almak istediğim yanlış hatırlamıyorsam 150 lira fiyatı onun da

Yiğido araba oyunlarını pek sevemedim ben ya o yüzden oynamam GT5 :) geçen gün 150 liraya Fifa aldım, daha doğrusu hediye geldi ama 150 lira yani. almak istediğim oyun COD black ops. D&R ve Teknosa da 180 lira fiyatı vardı. assassin's creed brotherhood var almak istediğim yanlış hatırlamıyorsam 150 lira fiyatı onun da
sen orayı arıyp bi fiyat kesinlikle çok daha altında bir rakam olucak:eek:key:

Jb'siz olmaz kesinlikle. 1 senedir oyun almıyorum ben. Hatta kullanmıyorum bile aynı oyunlardan sıkıldığım için. Jb sonrası istediğin gibi oyna. Online hiç oynamıyorum o yüzden sıkıntı olmaz. Ama forumlarda araştırabilirsiniz. Jb'yi kim çıkardı bilmiyorum ama dev-team bi ara duyurmuştu kırmak üzereyiz diye. Iphone 4 jb takip ederken baya içli dışlıydım tweetleriyle :)

sende şu an var mı yani Chip?

Geri
Üst Alt