Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plaka alacağım yardım

daha az ödeyeceğim diye istemediğim bir ilin plakasını taşımak istemediğimden..bunun dışında
kasko tc kimlik ve adres ile oluyor sordum yani ksako gene istanbul sayılıyor..bir kasko için adresimi taşımam..şu ana kadar işimi kolaylaştıracak bi çok şey için taşımadım..
istesm adresimi antepe alıp plakamı 27 yaparım istanbulda da tafik polislerinden güneydoğu muamelesi görürüm bu onun cabası..

bu arada olay bitti ben istabul için noterden alımı yaptım

walla ben aracımı ankaradan aldığım için 34 de taşıdım plakayı ama bir sürü problemle uğraştım. İnternetten plaka seçenilmek için hangi ilçe emniyet müdürlüğünde kayıt yaptıracaksan. ordanın web sitesine girip trafik tescil işlemleri kısmından plaka seçebilirsin.
Fakat hangi hirf serisinin hangi ilçede olğunu gösteren bi program war onu www.iem.gov.tr den indirip istediğin plakayı yazıyorsun. Hangi semtte olduğunu yazıyor. sonra o semtin ilçe emniyetinin web sitesinden plakanı seçip randevu alabiliyorsun. Bu arada hen ilçede bu uygulama yok. ben pendik ve sultan beylide göremedim. ama üsküdarda war.

Geri
Üst Alt