Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PLA 3.0 + Kör nokta + Seat Sound

Hocam led farın mecbur olmasının sebebi nedir
Aracın merkezi haberleşme ünitesi (gateway) sürümüyle alakalı. Led far olanlarda gateway sürümü high. Halojen olanlarda low sürüm. Kör nokta high sürüm gateway ile çalışmakta.
Yinede kontrol ettirerek sürümünü öğrenin high ise yapılabilir.

Aracın merkezi haberleşme ünitesi (gateway) sürümüyle alakalı. Led far olanlarda gateway sürümü high. Halojen olanlarda low sürüm. Kör nokta high sürüm gateway ile çalışmakta.
Yinede kontrol ettirerek sürümünü öğrenin high ise yapılabilir.
High olan gateway modül kodu hakkına bilginiz mevcut mu

dün ataşehir de aracıma elektrikli bagaj yaptırdım. mekan bolkar grup (traktör parçaları işinde bir firma imiş) bünyesinde hizmet veren ve softclose-autotrunk-slamstop markalarının sahibi. yaptıkları 2 iş var vakumlu kapı ve elektrikli bagaj. gördüğüm kadarıyla çinden piyasadaki pekçok model için gerekli parçaları getirip hacimli çalışıyorlar. neticede bu hizmeti veren yerler arasında en kurumsal ve geniş çalışan firma olduğunu düşündüm mekanı ve işi gördükten sonra. takılan sistemden memnunum. ancak şöyle bir sıkıntı yaşadım, elektrik kablosu çekilirken arka sileceğe su götüren hortum kırılmış. hemen çıktıktan sonra denediğim için fark ettim ve geri döndüm. hatalarını kabul ettiler fakat aracı orada bırakıp beklemektense seat servisine gitmek işime geldi. ertesi gün (yani bugün) serviste tamirat yapıldı ve çıkan ücreti de karşıladılar. (bu arada yüzlerce montaj yapıldığını, ilk defa böyle bir sıkıntı olduğunu söylediler)

dün ataşehir de aracıma elektrikli bagaj yaptırdım. mekan bolkar grup (traktör parçaları işinde bir firma imiş) bünyesinde hizmet veren ve softclose-autotrunk-slamstop markalarının sahibi. yaptıkları 2 iş var vakumlu kapı ve elektrikli bagaj. gördüğüm kadarıyla çinden piyasadaki pekçok model için gerekli parçaları getirip hacimli çalışıyorlar. neticede bu hizmeti veren yerler arasında en kurumsal ve geniş çalışan firma olduğunu düşündüm mekanı ve işi gördükten sonra. takılan sistemden memnunum. ancak şöyle bir sıkıntı yaşadım, elektrik kablosu çekilirken arka sileceğe su götüren hortum kırılmış. hemen çıktıktan sonra denediğim için fark ettim ve geri döndüm. hatalarını kabul ettiler fakat aracı orada bırakıp beklemektense seat servisine gitmek işime geldi. ertesi gün (yani bugün) serviste tamirat yapıldı ve çıkan ücreti de karşıladılar. (bu arada yüzlerce montaj yapıldığını, ilk defa böyle bir sıkıntı olduğunu söylediler)

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Güzel bir özellik. Bizim araçlarda bagaj açıp kapatma sıkıntılı, hele birde avm de kontrol sırasında görevliler genelde kapatamıyor. Kapanmayınca geri vites kamerası çalışmıyor benide sinir ediyor. Bende taktırmayı düşünüyorum. Fakat bu zaman kadar yaptığımız bütün değişikliklerde ben ve @Leventnrn hep orjinal ekipmanları ekledik. Bu sebepten olursa yine orjinali yapmayı düşünüyoruz.
Şuan için halen bakıyorum. Uygun şekilde bulabilirsem. Bende kavuşacağım. Yaptırmak isteyen arkadaşlar içinde parça kodlarını paylaşacağım.

bu konudaki merakınızı ve becerinizi takdir ediyorum abi. önümde örnek olsa ben de orijinal isterdim ancak hızlıca halledeyim istediğim için bu yola başvurdum. şimdilik sorun yok. inşallah çıkmaz

Güle güle kullanın.

Geri
Üst Alt